Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za cykanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli wychodzi na to,że zamienniki są zwykle do bani :kwasny:

ale żeby za napinacz wołali 360zł to chyba lekka przesada.. U mnie na razie się uspokoiło co nie znaczy że i tak nie trzeba będzie go wymieniać :/

Opublikowano
u mnie taki za 65zł w 2 aucie wytrzymał rok czasu i 20tys km przebiegu ( częste katowanie ) wiec chyba dobrze trafiłem :)

to chyba trafiłeś na dobry egzemplarz, bo sporo osób narzeka na zamienniki :wink:

Opublikowano

Przyczyna to nie zamiennik do bani tylko uszkodzone koło pasowe alternatora chodzi o sprzęgło które sie w nim znajduje i to ono wykańcza napinacz. Ruvill wytrzymuje na zwykłym kole pasowym max. 50tys.km

Opublikowano
Przyczyna to nie zamiennik do bani tylko uszkodzone koło pasowe alternatora chodzi o sprzęgło które sie w nim znajduje i to ono wykańcza napinacz. Ruvill wytrzymuje na zwykłym kole pasowym max. 50tys.km

czyli przy wymianie napinacza wypadałoby wymienić od razu to koło pasowe tak?

Opublikowano

Wtedy jeszcze nie wiedziałem ze ori części są tansze w skodzie :wink: Za ori napinacz paska alternatora do mojego AVF wołają 420zł :decayed:

Opublikowano
Wtedy jeszcze nie wiedziałem ze ori części są tansze w skodzie :wink: Za ori napinacz paska alternatora do mojego AVF wołają 420zł :decayed:

jeszcze lepiej :facepalm:

ceny jak z kosmosu :grin:

Opublikowano

wypadało sprawdzić stan koła czy nie jest uszkodzone lub gdy jest zwykłe wymienić ze sprzęgłem koszt ok 150 PLN. Nie zapominajmy że napinacz to element zużywający się i przy wymianie rozrządu warto sprawdzić jego stan i ewentualnie też go wymienić a nie oszczędzać i czekać aż się rozsypie.

Opublikowano
wypadało sprawdzić stan koła czy nie jest uszkodzone lub gdy jest zwykłe wymienić ze sprzęgłem koszt ok 150 PLN. Nie zapominajmy że napinacz to element zużywający się i przy wymianie rozrządu warto sprawdzić jego stan i ewentualnie też go wymienić a nie oszczędzać i czekać aż się rozsypie.

nie no jak rozrząd był zmieniany w zeszłym roku z powodu ścierającego się paska, to było wymieniane chyba wszystko z tego co kojarzę..

Opublikowano

Takie są ceny w ASO. Zwykły termostat kosztuje 20zł ori 100zł, moja historia jest najlepszym przykładem ze czasem lepiej odrazu kupić ori. Co do koła pasowego alternatora (sztywne koło było chyba tylko w 1Z) pierwszą wymiana jaka powinno sie robić w tym silniku to montaż sprzegiełka alternatora,tak jak koledzy piszą, wydłuża żywotność napinaczy

Opublikowano
Takie są ceny w ASO. Zwykły termostat kosztuje 20zł ori 100zł, moja historia jest najlepszym przykładem ze czasem lepiej odrazu kupić ori. Co do koła pasowego alternatora (sztywne koło było chyba tylko w 1Z) pierwszą wymiana jaka powinno sie robić w tym silniku to montaż sprzegiełka alternatora,tak jak koledzy piszą, wydłuża żywotność napinaczy

jest gdzies opis jak to zrobić? Bo znając szukajkę :facepalm: to nie znajdę..

Opublikowano

Do mojego 1Z podpasowało koło od golfa3 AFN ale pamiętam ze byłą róznica w zależności od mocy alternatora jeden miał 90A a drugi 120A do mojego pasował własnie od golfa a do drugiego od jakiegoś passata, tyle ze nie pamiętam juz dokładnie jaki był moj alternator :facepalm: Jesli juz dobierzesz koło to pasuje P&P

Opublikowano
Do mojego 1Z podpasowało koło od golfa3 AFN ale pamiętam ze byłą róznica w zależności od mocy alternatora jeden miał 90A a drugi 120A do mojego pasował własnie od golfa a do drugiego od jakiegoś passata, tyle ze nie pamiętam juz dokładnie jaki był moj alternator :facepalm: Jesli juz dobierzesz koło to pasuje P&P

z częściami jakoś się ogarnie, ale orientujecie się czy jest gdzieś na forum opis jak samemu to wszystko wymienić?tzn. napinacz i montaż tego sprzęgiełka alternatora..

Opublikowano
napewno gdzieś jest :)

tylko pytanie, gdzie bo z tą szukajką to jak szukanie igły w stogu siana :P

Opublikowano

W 1 Z tego nie robiłem ale do demontażu sprzegielka trzeba mieć specjalny klucz więc do dokręcenia tez by sie przydał.

Opublikowano

tak, zapewne tak ;)

będę musiała poświęcić trochę czasu na szukanie jak to zrobić w "zrób to sam" :wink:

Opublikowano

Szkoda ze mam do ciebie jakies 500km, zawsze marzyłem aby zobaczyć kobitke brudna po uszy i grzebiącą przy AUDI :decayed:

Opublikowano
Szkoda ze mam do ciebie jakies 500km, zawsze marzyłem aby zobaczyć kobitke brudna po uszy i grzebiącą przy AUDI :decayed:

hahaha nie, ja grzebać nie będę bo mogłabym coś popsuć, szukam instrukcji dla nadwornego mechanika :grin:

ja jestem tylko od sprzątania, mycia, polerowania no i oczywiście jeżdżenia :grin:

Opublikowano

Myslałem ze istnieja takie kobiety, jak zawsze sie myliłem :wink:

Opublikowano
Myslałem ze istnieja takie kobiety, jak zawsze sie myliłem :wink:

spokojnie, kiedyś się nauczę grzebać pod maską to specjalnie dla Ciebie sporządzę fotostory :grin:

Opublikowano

Więc czekam na fotostory wymiany żarówki przedniej lewej lampy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.