Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głosny pasek rorzadu po wymianie


Mateusz91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem po wymianie paska rozrządu i rolek w a4 b6 1.9 tdi avf. Wymieniałem go razem z kolega który pracuje w serwisie i widać było ze nie robił tego pierwszy raz. Rozrząd kopiłem oryginalny u kolegi z forum. Zauważyłem ze po wymianie pasek chodzi głośniej. Napinacz ustawiliśmy książkowo. Wszystko się zgadzało. Czy jest to powód do zmartwień??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znów po wymianie rozrządu - silnik 1.9 AWX zaczął głośniej chodzić, przy 120 strasznie głośno pracuje na wolnych obrotach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie słychać jak jest otwarta klapa. Przy zamkniętej klapie jest prawie niesłyszalny. Jak kolegą wyżej napisał pasek szumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie paska rozrządu i rolek w a4 b6 1.9 tdi avf.

...czyli pompa została stara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj ten dźwięk i wrzuć na forum, też mam podobny przypadek, chciałbym porównać

Witam.

Jestem po wymianie paska rozrządu i rolek w a4 b6 1.9 tdi avf. Wymieniałem go razem z kolega który pracuje w serwisie i widać było ze nie robił tego pierwszy raz. Rozrząd kopiłem oryginalny u kolegi z forum. Zauważyłem ze po wymianie pasek chodzi głośniej. Napinacz ustawiliśmy książkowo. Wszystko się zgadzało. Czy jest to powód do zmartwień??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie umiem wrzucić filmu. Na YouTubie wywala mi błąd na zippy załadowało ale nie działa :wallbash: Pasek chodzi podobnie jak tocząca się opona po drodze. taki charakterystyczny odgłos.

pompa tez jest nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego? VIDEO0026 - YouTube

kurcze nie umiem wrzucić filmu. Na YouTubie wywala mi błąd na zippy załadowało ale nie działa :wallbash: Pasek chodzi podobnie jak tocząca się opona po drodze. taki charakterystyczny odgłos.

pompa tez jest nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już nie raz o tym pisane. Sam tak miałem po wymianie rozrządu. Po przejechaniu ponad 5k km dalej rozrząd głośno chodził i byłem z reklamacją. Po wymianie na inny pasek rozrząd chodzi cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental jakiś nowy typ dodatkowo wzmacniany z powłoką teflonową. Obecnie też jest continental ale zwykły i jest ok.

Wysłane z mojego MT27i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj ten szum, nie wiemy o czym piszemy, a tak to będzie wszystko jasne

Witam

Mam ten sam problem po wymianie rozrządu szumi , zrobiłem 14tyś. i nic ciszej . Wszystko założone org. z ASO . Chyba pojadę na reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest pasek a nie łańcuch aby było cicho(dosyć hałasu już dają pompki).

Te tanie zwykłe paski jak np. Conti pierwszej generacji są przewidziane, na nich jest cicho, wiec wsadzamy to co zawsze ...

Nie kombinować z żadnymi wzmacnianymi, tylko wymieniać do 90 tyś. i będzie ok. Chociaż mi to wygląda na kiepską rolkę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...