Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mp3 orginała audi a4 b5


Rekomendowane odpowiedzi

przeróbka konsoli środkowej na 2DIN to raz. Nie wiem jak to wygląda w B5 dokładnie ale tak czy siak przeróbka tzn wymiana elementów konieczna. Po drugie, do odbiorników z B6/B7 komunikujących się po CAN montując w B5 potrzebujesz jakiś tam emulator can-a.

Poza tym, spasowanie samego radia z tunelem w B5 może wyjść średnio ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji jest błąd.

To Concert 3 a nie 2.

Jak nie chcesz przerabiać tunelu to kup Concert 2 + zmieniarkę xCarLink i masz MP3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie jak te radio AUDI CONCERT II A4 B6 B7 CD/MP3 2001/2008 RADIO (3083798013) - motoAllegro komponuje się w konsoli b5 a4, zakładanie zwykłego cd audi mija się z celem dalej nie ma mp3 trzeba zakładać ten modem mp3 usb a to koszt z dobrym radiem i kablami 7-8 stów nieopłacalne. Chyba kupię jakieś niefabryczne cd z usb mp3, macie jakieś ciekawe propozycje co można niefabrycznego z czerwonym podświetleniem ładnie komponującego się w panel zamontować, nie interesują mnie świecidełka migawki i inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji jest błąd.

To Concert 3 a nie 2.

Jak nie chcesz przerabiać tunelu to kup Concert 2 + zmieniarkę xCarLink i masz MP3 :decayed:

Concert 3 albo 2+, bo różnie je nazywają i sam nie wiem, która nazwa jest poprawna.

A kolega jak kupi Concert 2 oraz zmieniarkę to trochę sobie podniesie koszt uzyskania tego MP3...dodakowo jeszcze emulator CAN

Ale to może być wcale nie droższe niż przeróbka konsoli na 2 DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie jak te radio AUDI CONCERT II A4 B6 B7 CD/MP3 2001/2008 RADIO (3083798013) - motoAllegro komponuje się w konsoli b5 a4, zakładanie zwykłego cd audi mija się z celem dalej nie ma mp3 trzeba zakładać ten modem mp3 usb a to koszt z dobrym radiem i kablami 7-8 stów nieopłacalne. Chyba kupię jakieś niefabryczne cd z usb mp3, macie jakieś ciekawe propozycje co można niefabrycznego z czerwonym podświetleniem ładnie komponującego się w panel zamontować, nie interesują mnie świecidełka migawki i inne bajery.

kolega w b5 ma takiego kenwooda: KENWOOD 3054UR KDC-3054 CD/MP3/USB/SD SUB-OUT 4x50 (3087819376) - motoAllegro

nawet ładnie to się komponuje, ale mi jakość dźwięku tak sobie odpowiada. ale i tak to lepiej gra niż ori. ja sobie sprawiłem pioneera takiego: Pioneer DEH-X3500UI Radio CD/ USB/ iPod/ (3093094366) - motoAllegro

i wygląd mi bardzo odpowiada, jak zmienię kiedyś auto to radio zabiorę sobie. i jakość dźwięku bardziej mi pasuje niż kenwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...