Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz to może jakaś felga i jakiś zawias :gwizdanie: ;)

Opublikowano
  • Autor
teraz to może jakaś felga i jakiś zawias :gwizdanie: ;)

sprężyny i felgi leżą w garażu i czekają na wiosnę :grin::grin::grin:

może w sobotę ogarnę wymianę sprężyn :wink:

a potem już w górki :tongue4:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 16:36 ----------

Dziś podmieniłem sobie boczki na skórę + dorezane oświetlenie lampki w drzwiach czerwona i biała.

Dodam że, jeśli ktoś będzie to robił i mu od razu się nie zaświecą lampki niech się nie zraża. Trzeba zamknąć drzwi z pilota i je otworzyć. Ja tak zrobiłem i stała się jasność (Miodzo dzięki za patenta )

Narazie tylko przód bo czekam na wiązkę do tyłu.

Zdjęcia w toku

Kolejna mała rzecz a cieszy:decayed:

:grin:

Opublikowano
teraz to może jakaś felga i jakiś zawias :gwizdanie: ;)

sprężyny i felgi leżą w garażu i czekają na wiosnę :grin::grin::grin:

może w sobotę ogarnę wymianę sprężyn :wink:

a potem już w górki :tongue4:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 16:36 ----------

Dziś podmieniłem sobie boczki na skórę + dorezane oświetlenie lampki w drzwiach czerwona i biała.

Dodam że, jeśli ktoś będzie to robił i mu od razu się nie zaświecą lampki niech się nie zraża. Trzeba zamknąć drzwi z pilota i je otworzyć. Ja tak zrobiłem i stała się jasność (Miodzo dzięki za patenta )

Narazie tylko przód bo czekam na wiązkę do tyłu.

Zdjęcia w toku

Kolejna mała rzecz a cieszy:decayed:

:grin:

Że takich rzeczy nie ma w serii :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
teraz to może jakaś felga i jakiś zawias :gwizdanie: ;)

sprężyny i felgi leżą w garażu i czekają na wiosnę :grin::grin::grin:

może w sobotę ogarnę wymianę sprężyn :wink:

a potem już w górki :tongue4:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 16:36 ----------

Dziś podmieniłem sobie boczki na skórę + dorezane oświetlenie lampki w drzwiach czerwona i biała.

Dodam że, jeśli ktoś będzie to robił i mu od razu się nie zaświecą lampki niech się nie zraża. Trzeba zamknąć drzwi z pilota i je otworzyć. Ja tak zrobiłem i stała się jasność (Miodzo dzięki za patenta )

Narazie tylko przód bo czekam na wiązkę do tyłu.

Zdjęcia w toku

Kolejna mała rzecz a cieszy:decayed:

:grin:

Że takich rzeczy nie ma w serii :facepalm:

no co zrobisz jak nie było :doh:

trza se dorezać :wink:

zamówiłem sobie żarówki ledowe do oświetlenia podłoża zamiast 4 kupiłem 28 :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

coś mi komp ześwirował - jestem ciekaw jak zachowa się sprzedający bo poprosiłem o anulowanie 18 sztuk.

A jak nie to będę handlował ledami :grin:

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 13:48 ----------

W sobotę udało mi się wymienić resztę tapicerki więc ten etap uważam za zamknięty.

Niestety poległem przy uruchamianiu tylnego oświetlenia w drzwiach :wallbash::wallbash::wallbash:

Okazało się że brakuje mi instalacji pociągniętej od MK. Niestety muszę więc poczekać aż wszystkie 4 drzwi będą swiecić.

Narazie mam nowe (stare stołki ), w wyrezanymi blendami BOSE wieć jest GIT.

Ale to oświetlenie mnie wkurwiło.

W środę idę się glebować delikatnie i wreszcie będzie można wrzucić letnie kapcie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

I zdjęcia środek skóra INDIGO

rofdek.jpg

Miałem wymienić tylko popiołkę i ramkę ale stwierdziłem że lepiej komplet i efekt końcowy

rodek_4.jpg

rodek_5.jpg

no i na dokładkę nowe blendy BOSE

rodek_3.jpg

No i zawias -30 oraz fele DTM 235 40 18

ZAWIAS.jpg

trochę lipne zdjęcie .

Jest już w połowie oświetlenie drzwi ale efekt końcowy pokaże jak uruchomię oświetlenie w tylnych drzwiach.

cdn

Opublikowano

max, na tym foto nie widać tego -35.

Może to przez flesza...

Wpadnij we wtorek na żyto trzeba to zobaczyć

Opublikowano
  • Autor

to był świeżo po wymianie jeszcze nie były ułożone, postaram się zrobić lepsze zdjęcia. Na spota za dwa tygodnie jestem na wiosce na urlopie:kox:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

ale po wymianie trzyma się super na zakrętach w porównaniu do poprzedniego zawiasu :jerk:

ja jestem zadowolony wiadomo na dziurach trochę trzepie ale jest znośnie :banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

View image: środek 4

jeszcze gałe zmień,reszta :thumbup1:

Opublikowano

Czym to obniżałeś? Springi? Nie widać żeby coś siadło...:whistling::cool:

Opublikowano
  • Autor
View image: środek 4

jeszcze gałe zmień,reszta :thumbup1:

gała jest ok :decayed:

żeby dostać gałę w s-line w kolorze indigo graniczy z cudem

a mi chodziło żeby wszystko było zachowane w tym nieszczęsnym kolorze

Opublikowano
  • Autor
Czym to obniżałeś? Springi? Nie widać żeby coś siadło...:whistling::cool:

No na tym zdjęciu faktycznie kicha:doh: - może dlatego że to było świeżo po wymianie opon i stał na lewarku długo. Jutro zrobię nowe foty . Mi się zawias naprawdę podoba choć zdjęcie tego nie oddaje.:kox:

Opublikowano
View image: środek 4

jeszcze gałe zmień,reszta :thumbup1:

gała jest ok :decayed:

żeby dostać gałę w s-line w kolorze indigo graniczy z cudem

a mi chodziło żeby wszystko było zachowane w tym nieszczęsnym kolorze

:doh: zapomniałem o twoim kolorze

Opublikowano
  • Autor
-35 względem 1BA to tak jak zawias 1BE teraz :decayed:

zawias eibach prokit -30

z tego co mierzyłem to wysokość do krawędzi błotnika do gleby wyniosła 65,5 cm muszę sprawdzić jak to wygląda w serii na 1ba jaka tam jest wysokość . miałem to zmierzyć przed zmianą ale jakoś nie miałem czasu i teraz nie wiem ile faktycznie siadło - wizualnie mi się podoba więc to najważniejsze, a Wy ocenicie jak się pojawię na spocie :naughty:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

View image: środek 4

jeszcze gałe zmień,reszta :thumbup1:

gała jest ok :decayed:

żeby dostać gałę w s-line w kolorze indigo graniczy z cudem

a mi chodziło żeby wszystko było zachowane w tym nieszczęsnym kolorze

:doh: zapomniałem o twoim kolorze

już się do niego przyzwyczaiłem jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma //...:polew:

Opublikowano
-35 względem 1BA to tak jak zawias 1BE teraz :decayed:

zawias eibach prokit -30

z tego co mierzyłem to wysokość do krawędzi błotnika do gleby wyniosła 65,5 cm muszę sprawdzić jak to wygląda w serii na 1ba jaka tam jest wysokość . miałem to zmierzyć przed zmianą ale jakoś nie miałem czasu i teraz nie wiem ile faktycznie siadło - wizualnie mi się podoba więc to najważniejsze, a Wy ocenicie jak się pojawię na spocie :naughty:

ja u siebie mam 61/60,5 :decayed: ale ważne że Tobie pasuje :thumbup1:

Opublikowano

i tego trza się trzymać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
-35 względem 1BA to tak jak zawias 1BE teraz :decayed:

zawias eibach prokit -30

z tego co mierzyłem to wysokość do krawędzi błotnika do gleby wyniosła 65,5 cm muszę sprawdzić jak to wygląda w serii na 1ba jaka tam jest wysokość . miałem to zmierzyć przed zmianą ale jakoś nie miałem czasu i teraz nie wiem ile faktycznie siadło - wizualnie mi się podoba więc to najważniejsze, a Wy ocenicie jak się pojawię na spocie :naughty:

ja u siebie mam 61/60,5 :decayed: ale ważne że Tobie pasuje :thumbup1:

61 :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

ja aż tak nisko nie chciałem ze względu na potomstwo i żeby jednak trochę komfortu zostało :wink:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Tomku jak guziczek się spisuje?????

doszły mnie słuchy że już na pokładzie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

ja nadal szukam :slina:

Opublikowano

Komfort pozostał mniejszy ale jest :wink:

Na pokładzie ale nie wszystko jeszcze podłączone.

Opublikowano
  • Autor

no i mam nowe fotosiki zawiasu widać różnicę

zaraz po wymianie

ZAWIAS.jpg

po przejechaniu 400 km

gleba.jpg

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

dziś udał mi się wyrezać podświetlenie łokcia.

:banan:

jutro mam nadzieję że dojdą piny i w końcu wyrezam to światło w tylnych drzwiach.

jeszcze muszę podpiąć grzane stołki pod prąd, czujnik obecności pasażera muszę wmontować w fotel .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.