Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(lubuskie) Bubson22 german style 18``

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka troche brudna bo zdjecia robione bez spiny w niedalekiej przyszlosci sie uzupelni o inne..

dane

rok 2003

serce 1.9 tdi awx

manual

kolor smoła

kola 18 SMC german

opona continental contisport 225/40/18

zawias s-line H&R by audi fioletowe sprezyny

wyglad

lusterka chrom

ori xenon

pelen chrom

wnetrze fotele s-line welur

listwy decor s-line srebrne

a poza tym seria

IMG_1439.jpg

IMG_1436.jpg

IMG_1433.jpg

IMG_1438.jpg

IMG_1431.jpg

IMG_1434.jpg

IMG_1437.jpg

Opublikowano

ładna furka

wrzuć jakieś większe foto bo te się nie powiększają niestety

jakieś plany co do rezania już masz ?

Opublikowano
  • Autor

napewno bedzie szyba czarna mazy sie kiera z s-line i czarny sufit...;)

IMG_1431.jpg

IMG_1433.jpg

IMG_1439.jpg

IMG_1437.jpg

Opublikowano

ladna:thumbup1:

Opublikowano

ładna ładna ale nie tak jak twoja spidzior:decayed::wink:, pozatym zdjęcia środka by się przydały

Opublikowano
  • Autor

jak umyje to dodam nowe i srodka tez...;)

Opublikowano

dzieki elmo814 ale po kupnie nieciekawie to tez u mnie wyglalo.....

Nie kolega lepiej napisze jakie ma plany wobec avanciora....

Opublikowano

Ładna. Wrzuc jakieś foty z wewnątrz i napisz jakie plany poza czarną szybą, kierą i dachem... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zalezy na ile fundusze pozwola...ale

pol skora

czarny sufit

galka zmiany biegow na pikowana

kiera tez PIK

czarna szyba

i powino juz byc ze smakiem...;)

to wszystko zalezy od funduszy bo mam juz jedna skarbonke wiec musze to podzielic miedzy dwie kochanki...;):banan:

---------- Post dopisany 29-03-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 10:03 ----------

kolejna porcja fotek srodka i pare poza...;)

IMG_1453.jpg

IMG_1456.jpg

IMG_1458.jpg

IMG_1459.jpg

IMG_1457.jpg

IMG_1454.jpg

IMG_1455.jpg

Opublikowano

ładny avancik,

plany zacne a felga super :wink: powodzenia w modzeniu :grin:

Opublikowano

Obudowy fuj i gałka :thumbdown: . Reszta Oki. :hi:

Opublikowano
  • Autor

obudowy w sensie?

Opublikowano

Chrom, jak już to satynowe z S4.

Opublikowano
  • Autor

aaa no czaje wiesz to jest tak ze jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma..:banan:dla mnie ogolnie spoko ladnie wieczorem sie blyszczy jak jest czyste:grin: dzieki za krytyke:kox:

Opublikowano
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pare fotek po kosmetyce;):decayed:

IMG_1525.jpg

IMG_1531.jpg

IMG_1523.jpg

IMG_1530.jpg

IMG_1532.jpg

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 18:17 ----------

jest juz szyba w czerni przednie no niedzieli bo foli zabraklo:kox:

2013_04_17_077.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.