Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

Wcześniej miałem Passata B6 (sedan). Był tam w bagażniku taki uchwyt - wieszak na zakupy. Zamocowany był po lewej stronie i otwierało się go parcianym paskiem. Świetna sprawa. W Audi (też sedan) mam w tym miejscu otwory, jakby przygotowane pod taki wieszak.

Ma ktoś takie haki? Możecie ustalić numery katalogowe i ewentualnie cenę w ASO?

I jeszcze jedno. W bagażniku po prawej stronie jest wnęka. Według mnie bezużyteczna. Czy są jakieś wersje z przegródką czy siateczką? Tak żeby można było coś tam przechować.

No, i tak może, żeby nie pisać nowego postu. Czy do tylnej półki są poprowadzone przewody głośnikowe od oryginalnego radia?

Pozdrawiam.

Grzegorz.

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 22:48 ----------

Już mam te numery uchwytów i zamówiłem. Na jutro będą.

Jak by ktoś szukał to podaję: 6Y5867615C - uchwyt, 811807577C - nakrętka (2 szt), N10633202 - wkręt (2 szt).

Jak ktoś nie ma w swoim sedanie to polecam. Uchwyty są bardzo wytrzymałe i sporo zakupów można na nich powiesić.

Pozostałe pytania nadal aktualne.

Pozdrawiam.

Jaka cena?

Opublikowano
  • Autor

Jeden uchwyt - 30 zł, do tego wkręty i nakrętki - ok 5 zł. U mnie są dwa miejsca na te haki.

Tak to wygląda:

image.jpg

Opublikowano

I jeszcze jedno. W bagażniku po prawej stronie jest wnęka. Według mnie bezużyteczna. Czy są jakieś wersje z przegródką czy siateczką? Tak żeby można było coś tam przechować.

Ja u siebie mam tą wnękę ogrodzoną siatką i jest dzięki temu miejsce na przechowanie różnych gadżetów, aby nie latały po bagażniku.

Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie mam tą wnękę ogrodzoną siatką i jest dzięki temu miejsce na przechowanie różnych gadżetów, aby nie latały po bagażniku.

No właśnie. a je tej siatki nie mam i nie wygląda na to żeby tam wcześniej była. Ciekawe czy można taką dokupić?

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Ale widzę, że Ty masz Avanta. Może być inaczej niż w sedanie.

Opublikowano

No wlasnie taka siatka we wnece by mnie interesowala. Musze podjechac do aso. Ciekawe czy mozna do sedana.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Fakt uchwyty sa bardzo przydatne mam 2 szt. dzieki koledze Wrc.:decayed:

Podchodzą również do B7 jest inne mocowanie (blaszki) wkrety te same.

Opublikowano

Ma moze ktos zdjecie jak to wyglada w bagazniku i gdzie sie to mocuje w B7??

Opublikowano
  • Autor
Ma moze ktos zdjecie jak to wyglada w bagazniku i gdzie sie to mocuje w B7??

Raczej nie będziesz tego miał w avancie. Mówimy tu o sedanach. Zdjęcie haków masz wyżej.

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 20:18 ----------

No wlasnie taka siatka we wnece by mnie interesowala. Musze podjechac do aso. Ciekawe czy mozna do sedana.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

W ASO wnęka z siatką kosztuje 480 zł. Chyba sobie na razie daruje. Tylko ciekawe co autor miał na myśli robiąc tą dziurę bez siatki?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Poszukaj na alledrogo, może tam znajdziesz, raczej będzie taniej:wink:

Opublikowano
  • Autor

Szukałem, ale do sedana niema. Muszę nad czymś pomyśleć, bo nie mam nawet uchwytów do siatki i cokolwiek włożę do bagażnika, to po nim lata.

Kupię wkład z gumowanym środkiem. W innym aucie taki miałem, to przynajmniej nic się po tym nie ślizgało.

Najważniejsze, ze mam już te haki, to torby mogę sobie powiesić.

Są jeszcze takie torby mocowane na rzepy, ale ich jakość jest fatalna.

Opublikowano
Szukałem, ale do sedana niema. Muszę nad czymś pomyśleć, bo nie mam nawet uchwytów do siatki i cokolwiek włożę do bagażnika, to po nim lata.

Kupię wkład z gumowanym środkiem. W innym aucie taki miałem, to przynajmniej nic się po tym nie ślizgało.

Najważniejsze, ze mam już te haki, to torby mogę sobie powiesić.

Są jeszcze takie torby mocowane na rzepy, ale ich jakość jest fatalna.

No, wkład ze środkiem antypoślizgowym to dobry pomysł, można jeszcze pomyśleć o całym systemie mocowania bagażu, wiesz, takie szyny (prowadnice) i do tego jest taśma zwijana + alu belka, nie wiem tylko czy wystepowało to w sedanie:wink:

Opublikowano

tą siatkę we wnęce w zamienniku można dostać na ebay'u taniej (okolice 100zł) - wpisać A4 B8 Cargo Net.

Opublikowano
  • Autor
tą siatkę we wnęce w zamienniku można dostać na ebay'u taniej (okolice 100zł) - wpisać A4 B8 Cargo Net.

Zamówiłem i zapłaciłem. Ciekawe kiedy (i czy) przyjdzie z Chin.

Dziękuję za podpowiedź.

Opublikowano
tą siatkę we wnęce w zamienniku można dostać na ebay'u taniej (okolice 100zł) - wpisać A4 B8 Cargo Net.

Zamówiłem i zapłaciłem. Ciekawe kiedy (i czy) przyjdzie z Chin.

Dziękuję za podpowiedź.

jak dojdzie to daj jakieś fotostory z montażu.

Opublikowano

moze ktos zrobic foto jak sa te wieszaki zamontowane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
moze ktos zrobic foto jak sa te wieszaki zamontowane

Jak dopłyną to wrzucę fotki.

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 17:27 ----------

Witam.

Siatka dotarła. Z Singapuru :grin: Montaż jest banalnie prosty, a efekt rewelacyjny. Jak w oryginale.

Do montażu potrzebujemy: siatki :wink:, wiertarki, wiertła fi 5, śrubokręta krzyżakowego (najlepiej tzw. bączka).

Widok na "oryginalną" dziurę:

20130411_175808.jpg

Narzędzia:

20130411_175948.jpg

Przykładamy siatkę, zaznaczmy miejsca wiercenia i wykonujemy dwa otwory wiertłem fi 5:

20130411_180820.jpg

20130411_180829.jpg

Wkładamy pręt najpierw z prawej strony, później z lewej. Teraz pozostaje przykręcić siatkę w dolnej części. W komplecie są dwa plastikowe uchwyty. Przykręcamy je załączonymi wkrętami. Tutaj właśnie przyda się "bączek" bo, po lewej stronie mamy mniej miejsca.

20130411_180757.jpg

20130411_180837.jpg

No i gotowe! Mając pod ręką narzędzia i bez robienia zdjęć, oceniam czas operacji na jakieś 3 minuty. Pasuje idealnie.

20130411_180856.jpg

Opublikowano

to ja wolałem wymienić cały boczek w A5 za 120 zł z allegro :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.