Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 jaki wybrać gwint?


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, planuję do swojej A4 B5 założyć alu 17" a co z tym idzie również gwint, i moje pytanie co kupić, co będzie dobre , cena do 1000zł, sprezyny zolte albo niebieskie mnie interesuja.

Jaka firmę wybrać? Auto będzie robić trasy za granicę jak ipo miejscu. Nie interesuję mnie jakas max gleba tylko żeby ładnie to wygladalo z alu 17 a na zimę zeby troszke podnieść. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tysiak to nie poszalejesz kolego chyba ze uzywke:wink: an z uzywkami to tak bywa ze jak juz cos dobrego jest to szybko znika hehe i bierze sie co jest sam sprzedaje troche zawieszenia do b5 i teraz troche ciezko juz z gwintem ale sie trafia a popyt spory z reguly to FK KW H&R

nowe typy ta-technuka to wywalone sianko w bloto bo sezonu nie przetrzyma a parametry jazdy koszkarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fafnasty, nie mogę pisać wiadomości na priv nie wiem czemu, błedy wyskakują, wolał bym gwinta żeby na zimę sobie podnieśc itd, i chciałbym owego kupić do ok 1000 zł ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam fantazji kolegi FAFNASTY co to Ta-Technixa, Użytkowałem to zawieszenie przez 2 latka, też miałem wahania co do cena-jakość. Jeździło się super, a że lubię ostro pojeździć,szybkie winkle uwielbiam a drogi u mnie czasem też nie za cieka,wiec zawias lekkiego życia nie miał, po 2 latach czyli około miesiąc temu byłem na diagnostyce bo poleciał mi jeden wahacz i sprawdziłem z ciekawości amory: przód 70-71% tył 69-70% czyli jak dla mnie rewelacja, autko poszło gwint został i na razie na niego koncepcji nie mam ale to się okażę, teraz jest B6 i pewnie i u niej niedługo gwint zawita ;)

Pozdrawiam Misiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad FK AK street albo supersport nie, nie wiem co lepsze jakościowo?

Lub takie coś ciekawe tylko czy faktycznie jest w takim stanie AUDI A4 B5 zawieszenie WEITEC Hicon GTN +++ gwint +++ jak NOWE Wrocław ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...