Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za część?:)


gacyek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:). Mam pytanie, jak może nazywać się część którą zaznaczyłem na foto. Mam z nią pewien kłopot a kompletnie nie wiem co to jest za część. Pozdrawiam :)

20130327_001.jpg

20130327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc przy wyższych obrotach słyszałem pod maską syczenie, myślałem że to turbina ale turbina jest z drugiej strony silnika, okazało się że część której foto wkleiłem rozłazi się na pół i z tąd to syczenie, gdy rozłączę tą cześć całkiem to auto gaśnie a gdy złożę i odpalę to jeździ normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi gasnąc bo dostaje lewe powietrze. Sprawdz sobie jeszcze na odpalonym i rozgrzanym silniku korek od wlewu oleju czy nie zasysa go lub nie dmucha bardzo z niego. Ezektor(058133753B) nie jest bardzo drogi(ok 50zł). Zrób to jak najszybciej, bo mozesz pozniej miec wieksze problemy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pędzę do sklepu, kupię oryginalny i zakładam, mam nadzieję że pomoże. Dzięki Panowie za pomoc

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj tylko znac czy po wymianie tego elemetnu problem ustapil aby zostalo info dla potomnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dam znać, jak na razie okazało się że żaden sklep motoryzacyjny nie ma w sprzedaży egzaktorów i musiałem zamówić sobie takowy z serwisie audi :), średnia cena podawana mi przez serwisy to około 115 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo to sie nie sprzedaje codziennie, tylko dziwi mnie to ze Ci nie zamowili, u mnie ide do sklepu i zamawiam wszystkie czesci ori jakie posiada ASO i ceny są lepsze, do serwisu AUDI mam 70km wiec bez sensu jezdzic i zamawiac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym u Gajosa 90zl kosztuje ta czesc ale chwilowo brak chyba tego towaru przy zamowieniu

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę po pytać w innych sklepach bo do serwisu mam około 90 km i troszkę nie opłaca mi się jeździć, nie dość że część będzie droższa to jeszcze muszę doliczyć koszt paliwa :). Ewentualnie zamówią u Gajosa, mam nadzieję że wysłali by mi tą część bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W getem znajduje mi kod produktu ale pod skodą a pod audi nie ma takiego produktu ale to chyba będzie to samo prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wymianie ezektora jak by nie to auto :). Taka mała część a tyle potrafi na psuć. Teraz wszystko gra. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem samochód jakieś dwa tygodnie temu, mam chyba podobny problem, piszę dla upewnienia się. Mam podobne objawy co Gacyek, czyli samochód syczy/też myślałem, że turbina tak chodzi/ i kiedy dotknąłem części wskazanej na zdjęciu View image: 20130327 samochód zgasł. Po złożeniu i krótkim teście nie słychać syczenia i samochód zdecydowanie lepiej się zbiera!!. Czyli ta część to jeden element /nie da się go ot tak rozłączać/ ?

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 21:02 ----------

Przyszedł mi nowy ezektor i teraz pytanie, czy srebrne opaski, które są widoczne w pierwszym poście mocujące ezektor z resztą instalacji podciśnienia/ 3 opaski każda to końcówki ezektora/ są jednorazowego użytku jak je zdjąć nie uszkadzając ich? Wiem, że to nie jest przesadnie mądre pytanie ale mechanik ze mnie marny:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko CI będzie założyć je z powrotem są jednorazowe , na Twoim miejscu kupiłbym takie skręcane śrubokrętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już na google, opaski przegubowe:banan:, jutro kupie normalne na śrubokręt i wymienię, dzięki za pomoc:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim temacie opisałem gdzie mam bąbelki podczas sprawdzania szczelności. Czy wy też mieliście w tym miejscu i czy aby na pewno muszę wymienić właśnie ezektor a nie sąsiadującą część?

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/audi-a4-b6-1-8t-quattro-avant-270599/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...