Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie


solaris1984

Rekomendowane odpowiedzi

No i wczoraj w końcu podziałałem trochę przy lakierze. Umyłem samochód, potem glinkowanie (żółta glinka ValetPro), znowu mycie, na to AG UDC i na koniec FK 1000p Hi-Temp. Usunięcie wszystkich drobnych rysek przy ręcznej polerce, na twardym lakierze Audi jest chyba nie możliwe, ręce jeszcze bolą, ale generalnie z efektu jestem zadowolony:decayed: Lakier prezentuje się bardzo przyzwoicie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikaj takich wynalazkow, chyba ze masz stary lakier akrylowy, jednoskladnikowy do tego mocno zniszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a to dlaczego unikac go. a powiedz mi bo mam w garazu wosk tej firmy w butelce tylko pisze turtle metalic jest normalny bezbarwny to czy on moze byc czy tez lepiej nie stosowac lakier mam LZ5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nietypowa sprawe, jak zabrac sie za czyszczenie kwasu ktory "wykipił" z akumulatora ? Myslalem aby zrobic wode z kwaskiem cytrynowym i zlac wszystko, ale co pozniej, wypadalo by to czyms zamazac ( pomalowac ? ) farba antykorozyjna. Nie wylecialo duzo ale widze bialy osad i na jednej srubie poczatki rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk koloryzujacy to nic innego jak wosk z barwnikiem.

Po pierwsze nie ma mozliwosci polozenia idealnie rownej i jednolitej warstwy wosku - wiec jego "podbarwienie" miejscami bedzie wieksze a miejscami mniejsze

Po drugie lakiery obecnie sa minimum dwuskladnikowe baza czyli kolor, i zabezpieczenie lakierem bezbarwnym nadajacym rowniez polysk.

Wiec jakbys mial powiedzmy czarny obrus, nakryl go szklemk i mazal po tym czarna pasta do butow - bedzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie będzie lepiej a to tn co mam w garażu bo stosowałem go do innego auta formy turtle metalic on jest bezbarwny do lakierów metalicznych to on normalnie nadaje sie do audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego sie nadaje, zolwie nie sa zle, ot taka budzetowa forma, to ze metalic, to bajer marketingowy i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...