Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poszerzanie błotników w B5 sedan


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

Co wygląda i jeżdzi na 18" 245 i 265 ?? Jakie czasy kręci na 1/4 ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 i 265
hihi to akurat faktycznie bezsensu....235 na 2 osie tez dobrz wyglada i pewnie lepiej by sie jezdzilo...nawet nie chce wiedziec co sie dzieje podczas duzego deszczu...no ale ...no risk no fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat miałem przyjemność jeździć pewnym Oplem, który na oponie miał z tyłu 275 i wcale nie było tak źle ;)

Osobiście zakładałbym jakieś felgi max 9 cali, opony 225 i dystanse, ale nie takie szerokości. Oponę bardzo łatwo wybierznikować :( Chociaż szerokość ma swoje zalety - można śmiało jeździć po dziurach i nawet w nie nie wpadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek, dla jasnosci mam 225 i 255. I wcale nie narzekam. Bo jeździć trzeba umieć :twisted: Nie zapierdzielam bezmyslnie po drogach jak Ty na swoich slicznych 15-ach :lol: A jesli jest mokro to poprostu uważazam na drodze albo trzymam auto w garazu i jezdze innym :wink: Co do czasow to na bemowie auto nie jezdzilo tak jak powinno. Teraz jest duzo lepiej - wreszcie laduje ile trzeba :twisted: A czy to przyrost formy nad treścia to nie wiem. Widziales foty A4 2.8 V6 sedan przerobionego na RS4? Wyglada to przekozacko :twisted:

[ Dodano: 13-12-2006, 09:53 ]

http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek, dla jasnosci mam 225 i 255. I wcale nie narzekam. Bo jeździć trzeba umieć :twisted: Nie zapierdzielam bezmyslnie po drogach jak Ty na swoich slicznych 15-ach :lol: A jesli jest mokro to poprostu uważazam na drodze albo trzymam auto w garazu i jezdze innym :wink: Co do czasow to na bemowie auto nie jezdzilo tak jak powinno. Teraz jest duzo lepiej - wreszcie laduje ile trzeba :twisted: A czy to przyrost formy nad treścia to nie wiem. Widziales foty A4 2.8 V6 sedan przerobionego na RS4? Wyglada to przekozacko :twisted:

[ Dodano: 13-12-2006, 09:53 ]

http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/

czy ten czarny ma z tyłu orginalne błotniki od RS?? Czy ma orginalny tylny zderzak od RS?

Jeżeli Kunio tak zrobisz auto to pogratuluje ci osobiście i na forum. Ale ty chcesz giąć blache, niszczyć strukture lakieru.... no no no nie dobrze:):P

ps. nie jeżdze bezmyślnie!! wypraszam sobie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles o nicku Makinen na forum.tuning.pl poszerzał tylne nadkola w peugeocie 307, więc moze jego sie zapytaj, furki juz nie ma bo sprzedal ale mysle ze stosownych informacji udzieli, powinien miec zdjecia z przeróbki bo na forum juz są nie aktywne

http://www.fuelmagazine.pl/ -> wejdz w galerie i tam jest ta 307-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten czarny ma z tyłu orginalne błotniki od RS?? Czy ma orginalny tylny zderzak od RS?

ma rezane ;) a zderzak, hmm nie wiem

[ Dodano: 13-12-2006, 12:46 ]

kaj82, ten pug nie wyglada jakby mial wyciagane nadkola... ale dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że ma ,moze nie az tak zeby sie rzucalo w oczy bo mu chyba bardziej chodzilo o to aby opony nie obcierały,było swojego czasu na forum, nie wiem w jakim stopniu ty chcesz swoje wyciągnąc :???:

Napisz do kolesia to ci przysle fotki jak to było robione i wszystko bedzie jasne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...