Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014


Dadok34b

Rekomendowane odpowiedzi

trza zobaczyć na żywo :whistling::wink:

zapraszam 30 :decayed:

no to jak gwint wpada to laduj jeszcze wieksze kolo i cacy :wink:

myślałem nad avusami do tego i już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad 30'tym pomyślę......a koło to 9'cio ramienny eslajn 8j et 43 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do hidów to nie ma problemu policja się nie czepia , są sprywskiwacze jest ok , alumy na lato myślę nad 18` sline , a obniżanie to na chwilę obecną pójdzie bankowo -40 a co dalej czas pokaże ;P

jeżeli lampa ma homologacje na xenon to się nie przyczepią, ze jest hid. gorzej jak nie mam homologacji (wiem po swoim poprzednim aucie z hidami i kontakcie z drogówką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pneumatykę z c6 wrzuconą ?

czy na klockach stoi ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek kłatro w ośce :facepalm:

no ale kolor fajny no i silnik nie do za je bania ;] wiem , bo mi padł :grin: a skąd pomysł , że masz 130 koni ? zdradź sekret :wink:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

aaaaha i patrząc na rocznik to jeszcze mam pytanie czy to na pewno AFN jest ?wrzuć fotkę silnika jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia silnika dam jak przestanie padać , a moc za pomocą znajomych parę zmian zaszło turbina z AVF i zabawy przy mapie , lecz trzeba poprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słaby program masz , bo ja na samym programie miałem 130km , no i napisz jeszcze ile Nm , bo to też ważne ;)

a na turbie z AVF powinno być ze 145@320 lekko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w przybliżeniu napisałem bo jak to bywa czasu nie miałem na zmierzenie ale jak sprawdzę to powiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek :slina: wnętrze :thumbup1: mody :thumbup1: fajnie ze dokładki poszły w kolor, teraz przydało by się iść za ciosem i zrobić cos z progami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ladna:wink: kolego ale ten carbon we wnetrzu to chyba kleiles bez sciagania dekorow co???? strasznie to wyszlo:thumbdown: mam w taki sam carbon zrobione i wyglada jak ori a tu? znaczek zakleiles hmmm ale ten na zewnatrz ladny ladny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek :slina: wnętrze :thumbup1: mody :thumbup1: fajnie ze dokładki poszły w kolor, teraz przydało by się iść za ciosem i zrobić cos z progami :naughty:

z progami i z kozą :grin::grin:

furka ladna:wink: kolego ale ten carbon we wnetrzu to chyba kleiles bez sciagania dekorow co???? strasznie to wyszlo:thumbdown: mam w taki sam carbon zrobione i wyglada jak ori a tu? znaczek zakleiles hmmm ale ten na zewnatrz ladny ladny:decayed:

tak tak wiem straszne to było i tylko ta chwilę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka:) Mam takie same fele jak ty, tylko te dekielki strasznie rażą :D Ja swoje fele i dekielki pomalowalem w jeden kolor, jak chcesz pozniej zapodam fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka:) Mam takie same fele jak ty, tylko te dekielki strasznie rażą :D Ja swoje fele i dekielki pomalowalem w jeden kolor, jak chcesz pozniej zapodam fotke.

podaj foto to może je zmienię :wink:

dobra fura dobra :wink:zrób lepszą sesję :grin:

Zrobię zobaczysz jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten kolorek, inny wszystkie. Co do hid'ów 8k to jeżdżę na takich i wszystko cacy widać, zależy od jakości zestawu. Bardzo podobają mi się te DRLki, muszę coś takiego wymodzić u siebie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...