Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no relingi są super jak jest czarna strzała :decayed:

tylko że nie miałem ich od początku i już nie będzie :wink:

ostatnio odkryłem że mam zawieszenie 1BV a zawsze myślałem że 1BE :decayed:

img0578mw.jpg

Opublikowano

Krzysiu lustra :kox: , pięknie pasi do czarnej furki ... nie mówiąc, że full wypas :whistling:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję :hi: jeszcze muszę dorwać czarną lotkę b6 s-line :kox:

Opublikowano

Luzik :wink: , na wszystko przyjdzie pora :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak jak mówisz :decayed: szybciej przyspiesza to i szybciej musi zwalniać :wink: 320/288 :wink:

img0343lh.jpg

img0344ey.jpg

img0539vo.jpg

no i włala :kox:

jako że weeeekend dłuuuugi to postanowiłem zamontować w hołdzie naszemu największemu Ledziażowi :hi:

tzw. Zestaw Małego PIXIego coś w stylu Zestaw Małego Harcerza :naughty:

img05892.jpg

Opublikowano

Zestaw małego pixiego , ledziażowi :grin: :grin: :grin:

Teraz przy hamowaniu skórę z "d*py" naciągniesz na głowę .... Krzychu ,przewody i płyn wymieniłeś ????

Grubo Panie, grubo :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak ATE Blue Racing :decayed: ps dziękuję Devastation :wink:

No teraz to w końcu konkretnie hamuluje :decayed:

w golfie miałem też mocniejsze hamulce wstawione więc to jedyna gorsza rzecz od golfa była :decayed:

ale teraz to już radość z hamowania :decayed: a nie jak kiedyś ze 180 do świateł dohamowanie i redukcja cuda niewidy szyby opuszczone bo już nie ma czym hamować :decayed:

ps. oczywiście do Zestawu Młodego PIXIego jest też zestaw dziennych okrągłych wbudowany w halogeny tylko czasu na zdjęcia nie było :decayed:

Opublikowano

jako że weeeekend dłuuuugi to postanowiłem zamontować w hołdzie naszemu największemu Ledziażowi :hi:

tzw. Zestaw Małego PIXIego coś w stylu Zestaw Małego Harcerza :naughty:

http://imageshack.us/a/img11/8977/img05892.jpg

Ech ja też takie chcem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mogę kupić :wink:

tylko że tam też jest na podświetlenie przestrzeni nóg w5w czerwona :naughty:

Opublikowano
mogę kupić :wink:

tylko że tam też jest na podświetlenie przestrzeni nóg w5w czerwona :naughty:

a białej nie ma ?? i wszędzie gdzie są żarówki to są te diody ile to kosztuje

Opublikowano
  • Autor

nie no są są ale ja wolałem czerwoone :decayed:

no niestety cały pakiet plus z każdego rodzaju jedna rezerwowa 140zł :facepalm: za żaróweczki :facepalm:

no ale na allegro napewno wyjdzie ciut taniej ale jakoś do najtańszych ofert tak jak samochodów podchodzę z rezerwą :kox:

jednak co kalkulator to kalkulator zobaczcie co kalkulator zrobił z moich led 6000K :naughty:

no żółte no kurde żółte :facepalm::kox:

img0600xm.jpg

mały tjujning :kox:

img0600ao.jpg

a więc przedstawiam moją wersję home linka :kox:

img0286ly.jpg

img0290gy.jpg

img0292u.jpg

img0294nw.jpg

taaadammmmm :kox: no dobra dobra wiem że to nie ori ale dajcie mnie chociaż sam pilot ze słonecznika :naughty:

Opublikowano

Krzych a te dzienne w halogenach to philipsy ? czy jakieś inne ustrojstwo ? i napisz coś o montażu jak i co i ile to zajmuje , bo też musze ogarnąć to u siebie

Opublikowano
  • Autor

no starałem się żeby to wyglądało najmocniej ori jak się da :decayed:

teraz jest jeszcze myśl na przyciski z b8 od home linka :naughty:

Fajny patent :thumbup1:

dziękuję za uznanie :wink:

dzienne to NSSC 510, a więc tak rozbiórka halogenów tył do szuflady a w środek wciskamy dzienne, przewiercamy boczki jeszcze i łapiemy śrubkami :wink:

do tego od środka klej na gorąco i podpinanie, no i jak jest kontrola żarówek to trzeba dołożyć rezystory i włala :wink:

mam kilka fotek :wink:

img0584ji.jpg

img0583bh.jpg

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale teraz nie masz na kloszu homologacji :/ Mogą być problemy przy kontroli

Opublikowano
  • Autor

mam w środku klosz ori dziennych wrzucony w klosz ori b6 :wink:

Opublikowano

żółte hmm jakoś do mnie nie przemawiają ale kwestia gustu :wink:

ty zwolnij tempo bo jeszcze trochę i nie będziesz miał co rezać:whistling:

Opublikowano
  • Autor

no nie są żółte mają 6000K :wink: tylko kalkulator tak zrobił zdjęcie :whistling:

img0604ukx.jpg

Opublikowano

trzeba bylo mowic to bym ci nikosia uzyczyla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eeeee no dobry nikoś nie byłby zły :naughty::naughty:

ps. no i założyłem ledy już wszędzie ledziarstwo siedzi :kox:

tylko że znów kalkulator robił fotki :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.