Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no u mnie całkiem dopiero wpadł w łapki więc nawet fotek jeszcze nie ma może dlatego :naughty:

ale na sklerozę już możesz coś zacząć brać :naughty:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 22:44 ----------

a i oto kolejny modzinks :decayed:

dodatkowe obudowanie silnika żeby się lepiej pocił latem :naughty:

img0205hk.jpg

img0208lu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi się zaczynają podobać te dodatkowe obudowy :slina:

ile zapłaciłeś za te plastiki i części montażowe , no czyli za wsio co było potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same plastiki 200zł do tego motylek do tej lewej obudowy 12zł a do prawej dwie śruby z takimi tulejami i gumkami jakieś 50zł :wink:

polecam naprawdę warto całkiem inaczej wygląda pod maską :naughty:

aha no i dla wymagających jest jeszcze taka śruba kulka (która niepotrzebnie kupiłem) na zbiorniczek ale trzeba wymienić też zbiorniczek płynu chłodniczego pod nią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

będę musiał sobie załatwić kogoś kto by mi ogarnął te graty w PL :naughty:

pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie :decayed: najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał :wink:

Chyba tez mnie namowiles na te obudowy swoimi zdjeciami:wink:

bardzo polecam świetna sprawa, jutro za dnia zrobię zdjęcie całości bo te z garażu przy sztucznym świetle a ja robię foty zapalniczką więc szału bez jak słońca brak :wink:

naprawdę niebo a ziemia, a pracy wcale nie jest tak dużo raptem 10 minut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

będę musiał sobie załatwić kogoś kto by mi ogarnął te graty w PL :naughty:

pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie :decayed: najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał :wink:

mi raczej chodziło o to że muszę sobie załatwić kogoś kto by mi kupił te graty w Polandzie i wysłał do UK:wink:

...no jak już masz tak wszystko ogarnięte odnośnie montażu tych plastików to będę wiedział do kogo uderzyć jak by co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

będę musiał sobie załatwić kogoś kto by mi ogarnął te graty w PL :naughty:

pomorskie to już prawie jak kujawsko pomorskie nawet możemy założyć u mnie :decayed: najgorszy przedni zaczep bo trzeba donitować ale teraz jak już mam wymiar to banał :wink:

mi raczej chodziło o to że muszę sobie załatwić kogoś kto by mi kupił te graty w Polandzie i wysłał do UK:wink:

...no jak już masz tak wszystko ogarnięte odnośnie montażu tych plastików to będę wiedział do kogo uderzyć jak by co :naughty:

ba no pewno jak najbardziej nie ma problemu wal jak w dym :kox:

co do kupna jak chcesz mogę kupić a ty łatwisz transport :naughty: do aso mam 15km wiec bliziutko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycho a wpływa to np na zmniejszenie słyszalności pracy silnika w środku ? ciekawi mnie to :D jak sądzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :wink: szczerze mówiąc to mam cicho ale czy ciszej, hmmm czort wie może troszkę, ale wydaje mi się że raczej nie powinno zmienić bo hałas zawsze znajdzie drogę a plastik nie powinien go zatrzymać jeśli nie jest szczelną kapsułą :wink: ale może ciut ciut :decayed:

Dziękuję Mistrzu Spanky :hi::banan: co prawda może nie jest to jakiś wynik urywający głowę, ale było a little bit hot in her :heat:

a4b6avf.jpg

ale za to jaka przyjemna była podróż powrotna do domku :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycho a wpływa to np na zmniejszenie słyszalności pracy silnika w środku ? ciekawi mnie to :D jak sądzisz ?

Nie wpływa bo przecież dodatkowe osłony masz na zbiorniczku sprysków i przy filtrze powietrza. Mniej się pod maską syfu zbiera i ładniej to wygląda - tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też mi się tak wydaje, poza tym sama przesłona plastikowa to tylko zmiana kierunku hałasu a nie zagłuszenie, ale obecność coś musi zmienić więc 0.0009decybelka mniej :kox:

tadammmm :banan: dzięki Turzol za numer części bo przecież jakby nie było Pan w Assso złapał się za głowę gdzie ja to mogę znaleźć :facepalm:

:kox::naughty:

img0503zj.jpg

img0504tgu.jpg

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 19:49 ----------

lustereczko powiedz przecie :kox:

img0559m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...