Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

zderzakslinety2.jpg

jest baaaaaardzo spoko :kox: ale jak patrze na to zdjęcie czuje jakiś nie dosyt , tak jak by czegoś brakowało :eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze lotka s-line :decayed: jest w planach :naughty: lub ewentualnie może relingów Ci brak :wink: ale tego nie będzie :whistling:

hmmmm znacie coś takiego?? :D

Jak zrobić kasetę Bluetooth do radia samochodowego - Spryciarze.pl

kaseta Bluetooth :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze bedzie kiepsko z jakoscia dzwieku . Glowiece w tych kasetach sa kiepskiej jakosci. Lepszy juz bedzie transmiter FM Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co prawda nie Bluetooth ale jakosc dzwieku calkiem niezla. Wiem bo mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie stopniowo będą i fotki :naughty: muszę tylko potrenować jak zrobić miniaturki żeby nie było na nich żadnych napisów ani przy nich :kwasny:

Tadammmm :decayed: automacik i CLH :banan::banan::banan: co prawda na początku śmigało z lustrem od b7 schowanym w plastikach pod kierownicą i świeciło 24h ale teraz dzięki Dominiumowi jest lustero fotochromik z b6 :naughty:

img0114qd.jpg

ps. kurcze a taki czysty był jak robiłem zdjęcie skąd tyle kurzu tuuu :kox:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

apropo jakby kto chciał lustro fotochrom od b7 czorne to się wala w szafce :wink:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

no i zamiana face 'a :kox: jeszcze progi i lotka i włala :naughty::naughty:

img0148th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik CLH i DLR planuje też u siebie , fajnie że ogarnąłeś fotochrom.

S-line :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie stopniowo będą i fotki :naughty: muszę tylko potrenować jak zrobić miniaturki żeby nie było na nich żadnych napisów ani przy nich :kwasny:

Tadammmm :decayed: automacik i CLH :banan::banan::banan: co prawda na początku śmigało z lustrem od b7 schowanym w plastikach pod kierownicą i świeciło 24h ale teraz dzięki Dominiumowi jest lustero fotochromik z b6 :naughty:

http://img694.imageshack.us/img694/1122/img0114qd.jpg

ps. kurcze a taki czysty był jak robiłem zdjęcie skąd tyle kurzu tuuu :kox:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

apropo jakby kto chciał lustro fotochrom od b7 czorne to się wala w szafce :wink:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

no i zamiana face 'a :kox: jeszcze progi i lotka i włala :naughty::naughty:

http://imageshack.us/a/img9/8220/img0148th.jpg

no ja to mam w standardzie od samego początku więc wiem jak to cieszy :D a co do fejsa to co sie w nim zmieniło ? bo jakoś nie widze zmiany od naszego ostatniego spotkania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik CLH i DLR planuje też u siebie , fajnie że ogarnąłeś fotochrom.

S-line :slina:

clh rewelacyjna sprawa :kox: drl zrobiłem sobie trochu inaczej ale jeszcze nie skończone więc się nie chwale :naughty:

jeszcze tylko w lusterka albo klamki diody (pixi) zeby z boku coś podświetlało kałuże :wink:

zewnętrzny pakiet s-line to najlepszy mod jaki może być :D megaśnie polepsza samopoczucie :naughty::banan:

Chopinusie od naszego ostatniego to chyba przedni zderzak ale nie wiem na 100%

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 21:58 ----------

no i są upragnione listwy s-line :kox::banan:

img0168d.JPG

a więc prawie pełen pakiet zewnętrzny jest teraz tylko jeszcze daszek s-line czorny :naughty: ktoś maaa??? :naughty::naughty:

ps. no i wczoraj wpadł nowiuśki rozrząd :hi:no i pasek i rolki alternatora :whistling: dzięki H4mm3r :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podziękował :hi: no by jeszcze chętnie webasto zrobił ale ten koszmar z montażem blech.. mogłem teraz z rozrządem bo dojście było jak ta lala :decayed: no i Q byłoby super ale tutaj to tak mnie męczy że musiałbym tyle rzeczy wyrzucić że żal po prostu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podziękował :hi: no by jeszcze chętnie webasto zrobił ale ten koszmar z montażem blech.. mogłem teraz z rozrządem bo dojście było jak ta lala :decayed: no i Q byłoby super ale tutaj to tak mnie męczy że musiałbym tyle rzeczy wyrzucić że żal po prostu :hi:

Krzycho ja też się przymierzam do Q , tylko czekam na przypływ kapuchy co nie nastąpi zbyt szybko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzychu :shock3: s-line robi robotę , szacunek :oklasky:

Dobrze że fotki poprawiłeś ,:thumbup1:

Widzę że moje ledy , nie dają Ci spokojnie spać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję to chyba najlepsza rzecz jaką można zrobić autku dać mu zderzaki s-line lub s4 :naughty:

Baaaa no pewno że nie dają nawet już kupiłem 2m taśmy z miesiąc temu tylko błąd spalonej żarówki mnie męczy przy okazji jakbym chciał z halogenami połączyć z pod clh :wink:

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:49 ----------

no i wpadło sterowanie szybek i lusterek w chromiku :kox: od a3 sportback :wink:

img0089xg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wpadło sterowanie szybek i lusterek w chromiku :kox: od a3 sportback :wink:

http://imageshack.us/a/img839/8038/img0089xg.jpg

dobre pod pasowało by mi :decayed: ile taka przyjemność :eusathink:

w acco jakieś trzyyyy sta :kox:

jeszcze jest opcja od a8 bodajże albo b8 już nie pamintam :kox:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Nie mój :wink:

to jak nie Twój to czyj :kox: ale ja już mam od Dońka z 2010 roka :naughty:

ale napisz na PW how much zapytam znajomego może się skusi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...