Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

jako pierwszy modzik wpadło przyciemnienie lamp i szyb co prawda do lamp nie byłem/jestem przekonany ale jakoś nie mogę się zdecydować czy zrywać czy nie :P

71539703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś - Tobie ma się podobać...

dzięki :wink: podoba mi się ten chrom a reszta powinna być czarna ale najlepiej byłoby mieć takie lampy zrobione przez np helle, a nie folia co prawda jedna z najlepszych foli przepuszcza 95% światła ale to i tak zawsze folia no i żeby było kompletnie czarne musiałbym dać ze 3x a to już by była przeginka :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

jako że w aucie trza rozmawiać jako drugi wpadł BT zwykły prosty z końcówka D (bo kto wiedział kiedy wpadnie RNS-E) no nie Dominium :kox:

btw BT dziękuję Siemian Marek :wink:

bluetoothd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy bym zostawił w oryginale bo wyglądają nie za ciekawie i dołożył relingi na dach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany zacne kolego :thumbup1:

troche tak dziwnie bez relingow wyglada

wazne zeby sluzyla bezawaryjnie czego Ci zycze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bez relingów nie dziwnie tylko indywidualnie :kox::polew:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Jeden z najwspanialszych modów :naughty::slina: dwururka i zderzaczek s-line wkońcu :banan::banan::banan: yeeeah :kox:

zderzakslinety2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to auto jeszcze ani razu nie pojawiło się na spocie? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to auto jeszcze ani razu nie pojawiło się na spocie? :whistling:

no bo ja tu sam jestem nikogo nie znam :doh: i do tego wstydliwym i bojaźliwym :doh:

i tak jakoś zanoszę się zanoszę, chciałem teraz jechać na ogólnopolski no i co i musiałem wyjechać do Englandu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka, ta folia z lamp out bo jakoś tak ponuro to wygląda, dwururka na duży plus, szkoda tylko że czarny kolor gubi przetłoczenia s-line, s4 by tu było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gubi niestety gubi.. nawet zastanawiałem się czy ni wylaserować sobie satynowej nakładki jak myślisz ??

no jak założyłem stwierdziłem zdejmuje jutro ale tak zostało i teraz leży... kurcze chciałbym jakieś inne ale ledy na tył są fatalne do b6 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka, ta folia z lamp out bo jakoś tak ponuro to wygląda, dwururka na duży plus, szkoda tylko że czarny kolor gubi przetłoczenia s-line, s4 by tu było :kox:

i w tym jest problem u mnie właśnie :wink: Krzychu Domin do was wpadnie zabieraj mu zdesia z tyłu :grin:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

no gubi niestety gubi.. nawet zastanawiałem się czy ni wylaserować sobie satynowej nakładki jak myślisz ??

no jak założyłem stwierdziłem zdejmuje jutro ale tak zostało i teraz leży... kurcze chciałbym jakieś inne ale ledy na tył są fatalne do b6 :doh:

Ja te wytłoczenie będę robił w taki kolor jak są ori listwy S4 co sądzicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam właśnie tak pomalowane, w mat w kolor listew drzwi, ni to czarne ni to szare, co prawda przy moim kolorze nie ma to wielkiego znaczenia ale miało współgrać z całością, przy czarnym kolorze i na żywo może zdać egzamin, lampy bym zostawił ori bez foli i będzie ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka, ta folia z lamp out bo jakoś tak ponuro to wygląda, dwururka na duży plus, szkoda tylko że czarny kolor gubi przetłoczenia s-line, s4 by tu było :kox:

i w tym jest problem u mnie właśnie :wink: Krzychu Domin do was wpadnie zabieraj mu zdesia z tyłu :grin:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

no gubi niestety gubi.. nawet zastanawiałem się czy ni wylaserować sobie satynowej nakładki jak myślisz ??

no jak założyłem stwierdziłem zdejmuje jutro ale tak zostało i teraz leży... kurcze chciałbym jakieś inne ale ledy na tył są fatalne do b6 :doh:

Ja te wytłoczenie będę robił w taki kolor jak są ori listwy S4 co sądzicie :wink:

no ja mam to wytłoczenie matowe.. ale to i tak nie widać jak widać :kox:

eeee a kiedy będzie domingio u nas :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to auto jeszcze ani razu nie pojawiło się na spocie? :whistling:

no bo ja tu sam jestem nikogo nie znam :doh: i do tego wstydliwym i bojaźliwym :doh:

i tak jakoś zanoszę się zanoszę, chciałem teraz jechać na ogólnopolski no i co i musiałem wyjechać do Englandu :facepalm:

hehehe....zanosi to się małe dziecko :wink::decayed:

furmanka ładna....bezawaryjności życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Do tego fajny przebieg :shock3:

kurde a ja mam 130 tyś :decayed: ale tak jak Paweł pisze jak sie dba to jest git :wink:

fpiz*u skąd Wy macie Te fury moja ma już pod 400 :wink: a lata jak dzika :kox:

sory Krzys za OT

właśnie coś za mało wasze fury mają poprzejechane , moja ma już ponad 250 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to już jest jedne mają mniej drugie więcej :wink:

ale nie sam przebieg ma znaczenie a kwestia zachowania stanu jakości jednostki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka! Tył całkowicie inny po tym rezanku! :kox::good: Co do lamp też bym wrócił do ORI bez ściemy... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to auto jeszcze ani razu nie pojawiło się na spocie? :whistling:

no bo ja tu sam jestem nikogo nie znam :doh: i do tego wstydliwym i bojaźliwym :doh:

i tak jakoś zanoszę się zanoszę, chciałem teraz jechać na ogólnopolski no i co i musiałem wyjechać do Englandu :facepalm:

Stary daj spokój, ja też nikogo nie znałem, pojechałem i na prawdę bardzo fajni ludzie są :thumbup1::thumbup1:

Nie zastanawiaj się ani minuty :wink: żebym miał bliżej to bym był co tydzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...