Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja pierwsza A4 Quattro 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Przedstawiam mój nowy nabytek:

Audi A4 Quattro 1.8 T (AEB) Avant - bez modyfikacji.

Audio Car - jakiś Blaupunkt, co wiać poniżej (najchętniej bym wymienił)....

A myślę na początek przede wszystkim o lampach i kołach.

217c3b09f91c751am.jpg

cbec9835e11e557em.jpg

b5165e9bf956c70em.jpg

3679e96295ef2db8m.jpg

9ae73a1592b0f624m.jpg

2d39cd5719f3f25cm.jpg

9c50c3d523c7fe01m.jpg

Opublikowano

ładna i bogata seria lampy przód i tył do zmiany sprzet napewno tez

Opublikowano

Jeśli po wyglądzie autka można określić pochodzenie, to prawie na 100% jestem pewny że autko z Włoch? :kox: Niektóre elementy wyposażenia wszystkie autka z Włoch mają identyczne :wink4: Stąd moje stwierdzenie. Ogólnie autko ładne, bardzo fajny silnik i Q :good: Rocznikowo to samo co moje sreberko. Zmienisz lampy, założysz ładne alu i będzie malina :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hej,

Prawda, prawda... Autko z Włoch...

Polećcie mi lampy. Z góry dziękuję

Opublikowano

Hej,

Prawda, prawda... Autko z Włoch...

Polećcie mi lampy. Z góry dziękuję

Lampy przód: Valeo poliftowe zespolone, albo depo zamiennik nowe na allegro po 450 zeta komplet :wink4:

lampy tył: nie ma ładnych do avanta :decayed: No chyba że założysz poliftowe z białym paskiem :wink4:

Ja też mam autko z Włoch :good: I dlatego poznałem po wyposażeniu :wink4:

Opublikowano

Albo dzielone DEPO (bez ciecia blotnikow) :kox:

Opublikowano

ale zespolone to jednak lepszy dają efekt :naughty:

Opublikowano

gratuluje wyboru motóra i napędu :good: :good:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :>

Po prostu się płynie... :good:

Opublikowano

Niezła opcja, fajny silnik, a modyfikacje wyjdą ci w praniu jak troszkę poprzeglądasz forum :good: - szkoda że Avant :kox:

Opublikowano

Co do lamp polecam FK, bezproblemowy montaż, super wyglądają i dobrze świecą. Trafny wybór nadwozia - co Avant to Avant.

Opublikowano

też jestem zwolennikiem dużych samochodzików więc także mam Avanta.

Samochodzik ładnie się prezentuje, z alu będzie jeszcze piekniejszy

pozdr

Opublikowano
  • Autor

Nie miałem nigdy wcześniej Avanta :embarrassed: Ale macie rację... To jest nadwozie, z którym trudno będzie się rozstać... :wallbash:

Dobrze byłoby zamontować przednie zespolone. Dodają niezłego smaczku :naughty: Przyznaję, nie znalazłem takich FK... :confused4: Może nie tak szukałem...

Alu też na pewno do wymiany. A jako, że jestem właścicielem A4 po raz pierwszy, to na razie czytam TO genialne Forum i wzbogacam się o cenne opinie :good: Właśnie przede wszystkim o Alu.

Pozdrawiam wszystkich!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. A jak jest z ich montażem? Bezproblemowo? Czy trzeba stosować się np,. do instruktażu kolego endriuu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.