Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patrykSz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w mojej B5 cyka od samego początku (prawie 7lat) ale nigdy nie brałem tego do głowy, samochód ma się dobrze w moim przypadku "cykanie" dochodzi jakby bezpośrednio z silnika
  2. czyli zakładam że odradzacie zakup tego modelu sam się zastanawiałem nad kupnem ostatnio ale niestety nie mam żadmego znajomego który by mi coś na jego temat powiedział :/ czy ktoś może polecić dobre i w miarę mocne Audi do 20tyś zł ?
  3. kolego u mnie ten 'lejek' jest w całości razem z dolną częścią skrzynki z tym wiatrakiem z prawej strony. Nawet po odczepieniu wszystkich blaszek część ta nawet nie drgnie. Już brak mi sił na ta klimę :/
  4. widzę że nie tylko ja mam problemy z odnalezieniem odpływu :/ kolego wojtek26 możesz podesłać jakieś zdjęcie tego rejonu ? bo sama nazwa niewiele mi mówi niestety
  5. ktoś może mi wyjaśnić jaki jest cel tej operacji ? gdzieś kiedyś słyszałem ze wzrasta moc samochodu jak katalizator się wywali, ale nie wiem ile jest w tym prawdy. aktualnie mam 110KM a ile bym miał gdybym sie puszki pozbył ? z góry dzięki za odpowiedź
  6. nawet jeśli dasz do 3500 to będziesz miał takie same spalanie mam taki sam silnik i wiem co mówię edit: szkoda takiego mocnego i za razem oszczędnego silnika na PSJ ;p
  7. a w okolicach Ełk/Białystok są jakieś dobre warsztaty?
  8. jak ktoś mieszka w regionie gdzie są 'w miarę proste drogi" to 18" ok ale spróbujcie na 18 poszaleć na mazurach xd, ja mam fabryczne 16' ALU 5-ramienne i też miałem 1BE zawieszenie - samochodzik wyglądał ładnie ale jeździć się nie dało i musiałem wyższe sprężyny wstawić a i na 16 czasami "włos na karku się jeży" jak się gdzieś wpadnie :/ a i te natrętne wahacze częściej będziesz wymieniał zasadniczo decyzja i tak należy do Ciebie - cyna albo wygoda i komfort pozdrawiam
  9. no jak wymienisz olej na nowy (i zapewne będziesz miał mało starego do spuszczenia + opiłki w starym oleju) to biegi lepiej będą wchodzić ale synchronizatory to zapewne już masz uszkodzone. Miałem podobny problem jak kupiłem swoją A4 - jak wróciłem to się okazało że niemiaszki do skrzyni w A4 leją chyba tylko 0.7l :/ no i synchronizatory z 1/2 i 2/3 trwale uszkodzone lecz jakoś się da jeździć
  10. kolego i naprawiłeś tą usterkę ? bo u mnie mam to samo, włącza się światełko ABS na desce + ten denerwujący ! wcześniej miałem takie problemy ale chwilowe tzn po nocy już się nie pojawiało. A po ostatniej wyprawie do ZG mam już niestety na stałe :/
  11. pomysł świetny, już jestem w trakcie wykonania. Tylko że ja planuje podłączyć ten głośnik pod ori wzmacniacz ze skrzynki NOKII. Wiem już ze ten wzmacniacz na 2x40W a ten głośnik jest dwucewkowy. Czy ktoś może pomóc mi w doborze właściwego głośnika??
  12. fuso ma rację odnośnie kółek xd Avancik piękny i choć zasadniczo takie felgi nie podchodzą mi to jednak do tego kolorku pasują doskonale pozdr
  13. w moim przypadku niestety jakimś "betonem" ktoś przykleił a ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie podłączenia głośników?? z tymi lampami tak mi namieszaliście ze już sam nie wiem jakie by mi pasowały najbardziej xd
  14. a jak jest z tymi ringami ?? one się przepalają ? i czy mozna kupić później rafalekx czy mozesz dać jakieś linki do tych lamp depo 450 bo nie mogę znaleźć :/
  15. faktycznie mam w książce wpisane 1BE a rurki takie były już Mam pytanko: czy do istniejącego zestawu audio jaki posiadam w A4 można w jakoś sposób "dopiąć" dwa głośniki SONY XS-F693N (trójdrożne, 45W). Miałem radio gamma które zmieniłem na SONY CDX-GT424U. Jeśli można to jak to zrobić??[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 20:53 _________________________________________________czy takie lampy pasują to mojego Avancika? http://www.allegro.pl/item393277237_hit_lampy_angel_eyes_ringi_audi_a4_b5_black_ichrom.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.