Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

isofix bar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

otoz okazalo sie ze nie mam isofixa, kurcze jakos zupelnie nie zwrocilem na to uwage, nie wiem czemu zakladalem ze wszystkie samochody po 2007 maja isofix;)

Dzwonilem do ASO i powiedzieli mi ze, nie moge tej czesci dokupic ( isofix bar ),

bo ona jest w standardowym wyposazeniu.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi ale moze ktos mi pomoze, napisze numer czesci, o ktora mam ASO pytac?

sprawa dotyczy kombiaka.

dzieki z gory za pomoc :)

Opublikowano

chciałem pomóc ale nie widzę, w miejscu gdzie (rys 803-50) dla modelów B6 i B7 mamy ISOFIX BAR, dla modelu B8 nic nie ma.

może serwis ma rację?

Opublikowano
  • Autor

Hej

no wlasnie ... czyli co .. kupilem samochod w ktorym nie da sie zainstalowac isofixa ? rany super :P

a mowili kup b7 :)

Opublikowano

dziwne to, bo nawet podłoga która podlega wymianie, nie ma zaznaczonych otworów na isofix,

a inny rysunek, wyraźnie pokazuje że możemy założyć fotelik z isofix....hm

niech się wypowie ktoś kto więcej wie na temat platformy B8

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

znalazłem na hiszpańskim forum zdjęcia...

wygląda na to, że system jest wspawany do podłogi na etapie produkcji...

na dodatek nie mieści się pomiędzy siedziskiem a oparciem tylko ma miejsce w siedzisku...

WCZYTAŁEM SIĘ i wygląda, że koleś ma uszy systemu pod tapicerką siedziska...sprawdź czy u ciebie też tak jest.........

asiento2u.jpg

asiento3.jpg

isofixwk8.jpg

problema con el ISOFIX - Audi A4 / Allroad B8 (A partir de 2008) - Audisport Iberica

TŁUMACZENIE

jeśli masz..... może wystarczy tylko kupić zaślepki na szrocie:kox:

występuje w ETKA numer 8R0 019 233 i 8R0 019 233A nazwany LEJEK 2szt.

to są tunele do siedziska

nie trzeba na szrocie u dealera kupisz za grosze i wychodzi to jako jeden z najtańszych modów

Tapas ISOFIX (AUDI): 4 x 2.94 € ............8R0 887 187

- Guias ISOFIX (AUDI): 4 x 1.05 € ..........8R0 887 233

Opublikowano

Siedzenia muszą mieć wycięte prostokąty w miejscu IsoFix, aby założyć zaślepki, lub wsuwać foteliki po między knapę i oparcie.

Taniej jest zamiast kupowania nowej kanapy można je wyciąć,a i tak zaślepka przykryje krzywo skrojone lub brzydkie szfy :wink:

31271502941.jpg

Opublikowano

no to trzeba jeszcze doliczyć tapicera....

widzę na wspomnianym forum, że koleś również poszedł tą drogą...

przed

antesg.jpg

po

final1m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam

Mocno mi sie rozjasnilo.

Podsumowujac, kazdy b8 ma isofixa, nie kazdy ma kanape wycieta tak by dalo sie zalozyc zaslepki :)

Sprawdze jak to wyglada u mnie.

[EDIT]

sprawdzilem i mam oczywiscie zlacze isofix, nie mam wciec w kanape, aczkolwiek udalo mi sie bez rozpruwania foteli jedna zaslepke zalozyc

z druga pojdzie troche trudniej ale wydaje sie ze tez uda sie to zrobic.

Bardzo dziekuje koledzy za pomoc.

Opublikowano

andrzejt zrób prosze foty jak wyglądają założone zaślepki bez odwiedzania tapcera :wink:

Opublikowano
  • Autor

Witam

ja mialem zaslepki ktore dostalem do bazy, ktore sa jeszcze brzydsze niz oryginalne

zrobie zdjecia jak obie w wolnej chwili mi sie uda zalozyc :)

swoja droga wyglada koszmarnie :) ale i tak podpieta bedzie stale baza z fotelikiem wiec nie bedzie widac ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mogłby ktoś poinstruowac, jak naciac fotele zeby wszystko po zalozeniu ori zaslepek wygladało ok?

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.