Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam gdzies unlocker tv do rnsa jak bys chcial wystarczy jeszcze kabel i tv odpali :wink:

Opublikowano
  • Autor

Harry wiem wiem już mam kartę zainstalowaną . Tomek uderzam na PW :)

Opublikowano

rns-e to jeden z lepszych modow :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o wnętrze to owszem :) Z zewnątrz miały być 18 cali ale jednak zostają 17 z tym, że oddaję je do chromowania ;) Jakoś myślę to się będzie prezentować...;)

Opublikowano

daj fote to vt ktos ci ogarnie zdjecie jak to bedzie wygladac:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok spróbuję ;p img_1278__534511.jpg

Jak by ktoś ogarnął to VT to było by git ;) Ten sam alus tylko w chromie ;)

Opublikowano

A nie lepiej te sprzedać i szukać nawet czegoś oem-owego w 17 calach?

Opublikowano

dokładnie, chrom ? daj spokój :thumbdown:

Opublikowano

słachaj jak grają ci te hertze w samochodzie warto było wymieniać?

Opublikowano
  • Autor

Karol Hert'z wiadomo jedna z lepszych firm. Grają czyściej niż zwykłe oryginały, mają lepsze soprany i bas jest głębszy zdecydowanie. Wiem bo kolega ma w swojej oryginalne granie i łatwo porównać. BTW po założeniu RNS-E grają jeszcze lepiej ;)

Armi Ale właśnie mi się te fele podobają chciałbym je zostawić ze względu na koszty między innymi. Muszę opłacić sobie ubezpieczenie , przy ścigu tak samo, kupiłem siostrze lap topa i kasa strasznie się rozchodzi a roboty nie ma ;p A jak bym chciał je sprzedać to ojciec by się na nie pewnie skusił a że ojciec to wiadomo- musiał bym mu po kasie sprzedać ;D Czemu uważacie , że chrom by nie pasował? Lusterka w chromie, ramki i relingi też to koła myślę, że by dobrze współgrały.

Pozdro ;)

Opublikowano

ja bym malowal na srebrny ori a nie w chrom ale twoj wybor:wink: pomyk czytasz pw:decayed:

Opublikowano

bo tez się zastanawiam nad wymiana głośników i własnie myslałem o tych i byłem ciekaw ze bedzie zauwazalna roznica chodz nie okrywam ze teraz na org mi dapierdyla az miło :wink:

Opublikowano

A porównywałeś może te Hert'ze z nagłośnieniem BOSE? :whistling:

Opublikowano

nie ale słyszałem te bose w roznych samochodach i powiem ci ze jak am dac 1000zł tylko dla znaczka bose to daj spokoj :kwasny:

Opublikowano

Tylko, że ja rok temu założyłem bose :decayed: tzn przód gra nadal pod radiem, ale daje to radę :decayed: jednak myślę nad zmianą głośników średniotonowych w drzwiach na bose z końcówką "B" (ponoć grają trochę lepiej) lub kupić jakieś hert'ze, czy jbl, które pasowałyby :whistling:

Opublikowano

i co jakie roznice miedzy bose a hertz?

no łatwo to nie jest znalesc zeby pasowały:wink:

Opublikowano
  • Autor

Przeważnie są w kompletach takie adaptery, żeby głośniki pasowały w seryjne otwory. Jeżeli mówimy o tym samym...

Opublikowano

a jak wypadaja hertze do bose jaka roznica?

Opublikowano
  • Autor

Bose w połączeniu z oryginalnym radiem na pewno będą grały lepiej niż Hert'z bo Bose to przecież jedno z seryjnie montowanych nagłośnień, a wiadomo, dedykowane pod radia Audi. To tylko moje przypuszczenia bo nie miałem porównania z Bose.

Opublikowano

a nasze głośniki sa zasilane z radia a tuba w połce tylko z wzmaka nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.