Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocene logów - auto szarpie podczas przyśpieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po 3dniowej przerwie ,AVF 2001r. 131koni skrzynia 6biegowa i podczas przyśpieszania szarpie autem

Bardzo prosze o analize...

Logi na postoju

Log (0 - 001,003,004)

Log (0 - 007,010,013)

Log (0 - 018,023,013)

Logi podczas jazdy DYNAMICZNE

Log (0 - 003,004,008)

Log (0 - 010,011,008)

Logi BS

Log (0 - 003)

Log (0 - 011)

Błędy silnika

1 Fault Found:

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-00 - -

Po skasowaniu nie wrócił, a silnik dalej szarpie

Z góry baardzo dziękuje za wszelkie starania pomocy ! SZEROKIEJ DROGI

Opublikowano

Sprawdz wtyczki na konektorach PD.

Pompowtryskiwacze pracują nieciekawie... wydaje się, ze to one powodują te braki w dostawach wachy...

Opublikowano
  • Autor
Sprawdz wtyczki na konektorach PD.

Pompowtryskiwacze pracują nieciekawie... wydaje się, ze to one powodują te braki w dostawach wachy...

"TE BRAKI WACHY" czyli brak ropy tak ? bo mi sąsiad mówił wróżył z fusów że to pewnie przepływka ,żebym leciał do sklepu zamówił i napewno pomoże... :/ możesz wyczytać z tych logów czy przepływka jest sprawna ? ps. Jutro , najpóźniej pojutrze sprawdzam wtyczki na PD tylko gdyby one nie łączyły to nie było by chyba połączenia przez VAG ? ps. jak mam sprawdzić te połączenia ? podociskać ? czymś popsikać po stykach ? Dodam że auto pali idealnie , jak jade spokojnie to nie szarpie , dopiero przy przyśpieszaniu trzęsie , szarpie autem w sumie tak jak mówisz jakby paliwa nie dostawał

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 23:39 ----------

ktoś pomoże ? bo widze ze temat umarł podobnie jak moje auto....

ps. Przepływka żyje ?da sie wyczytac z logow ?

Opublikowano

Przeplywomierz zostal w spokoju.

Filtr paliwa w jakim jest stanie ?

Przydaloby sie sprawdzic cisnienie na tandempompie.

Opublikowano
Sprawdz wtyczki na konektorach PD.

Pompowtryskiwacze pracują nieciekawie... wydaje się, ze to one powodują te braki w dostawach wachy...

"TE BRAKI WACHY" czyli brak ropy tak ? bo mi sąsiad mówił wróżył z fusów że to pewnie przepływka ,żebym leciał do sklepu zamówił i napewno pomoże... :/ możesz wyczytać z tych logów czy przepływka jest sprawna ? ps. Jutro , najpóźniej pojutrze sprawdzam wtyczki na PD tylko gdyby one nie łączyły to nie było by chyba połączenia przez VAG ? ps. jak mam sprawdzić te połączenia ? podociskać ? czymś popsikać po stykach ? Dodam że auto pali idealnie , jak jade spokojnie to nie szarpie , dopiero przy przyśpieszaniu trzęsie , szarpie autem w sumie tak jak mówisz jakby paliwa nie dostawał

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 23:39 ----------

ktoś pomoże ? bo widze ze temat umarł podobnie jak moje auto....

ps. Przepływka żyje ?da sie wyczytac z logow ?

brałeś pod uwagę dwumas mój kolega miał podobny przypadek w AVF jak twój po wymianie dwumasu jak ręką odjął
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Powiem tak , z waszych porad zaczełem od tych najmniej inwazyjnych... czyli zmieniłem filtr paliwa i przegoniłem auto , kilka km na 4tys/obr i przestało szarpać , to znaczy raz po raz szarpnie ale da sie jezdzic problem nie rozwiazany w 100% ale napewno cos gdzies nie styka bądz przepchalem jakis syf przynajmniej na jakiś czas, jest juz lepiej ale nie idealnie zrobie reszte rzeczy jaką mi podowiadacie czyli sprawdzenie jeszcze wtrysków , pompy paliwa. Jak już sie dowiem co było przyczyna tak na 100% to napewno napisze

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 16:48 ----------

Witam

Przyczyną była zmęczona życiem pompa paliwa , ta w baku, po jej wymianie (przy okazji rozrząd też był wymieniany) nic nie szarpie , jest Gitara i gra muzyka

ps. mówią że pompa siada jak się jeździ na rezerwie , a moje auto od kiedy je mam ok 4lat. tylko raz wskazówka spadła poniżej połowy :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.