Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

po zakopaniu sie w śniegu problem z ABS i ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam taki problem, pali mi się kontrolka ABS, ESP i od okładzin hamulcowych. Stało się to po tym jak zakopałem się w śniegu. Próbowałem wyjechać, przód, tył, przód tył wszystko było okej, aż nagle słyszę dźwięk i zapaloną kontrolkę od okładzin hamulcowych, ESP i ABS. Auto postawiłem w ciepłym garażu, czy jest możliwe, ze się coś zamoczyło zaśnieżyło ? Czy też coś poważniejszego ?

Opublikowano

Przejedz sie kawalek i abs zgaśnie.

Opublikowano
  • Autor

A co z kontrolką okładzin hamulcowych? klocków jeszcze jest z 70%.

Opublikowano
A co z kontrolką okładzin hamulcowych? klocków jeszcze jest z 70%.

może się zsuneła kosta od klocków lub się urwała :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

oby nie, bo nie chce wymieniać klocków ze względu na głupią kontrolkę :kwasny:, a jednocześnie mnie irytuje troszkę ta kontrolka.. Jutro bd miał chwilkę wolnego czasu to zobaczę co i jak z tą kostką. A wgl da się z tym coś zrobić w razie urwania się tego czujnika od klocków?

Opublikowano
oby nie, bo nie chce wymieniać klocków ze względu na głupią kontrolkę :kwasny:, a jednocześnie mnie irytuje troszkę ta kontrolka.. Jutro bd miał chwilkę wolnego czasu to zobaczę co i jak z tą kostką. A wgl da się z tym coś zrobić w razie urwania się tego czujnika od klocków?

dsa się polutujesz i powinno być ok. a co do abs i esp to podłącz się do jakiegoś sprzętu diagnostycznego najlepiej

Opublikowano
  • Autor

No to okej, coś jutro bd z tym dział. A na kompa do kolegi podjadę jak samo mu nie przejdzie :grin:

Opublikowano

Ja lutowałem kabelki przy samym klocki(przej... ale się da)

Opublikowano

przestancie głupoty wypisywac

kontrolka ABS/ESP nie ma nic wspólnego z kabelkologią klocków

Kolego podłacz VAG-a i sprawdz prędkosci kół

tam gdzie sa rónice tam masz zabrudzony czujnik i koronkę ABS

Opublikowano

w której grupie sprawdza się prędkość kół? wystarczy przeczyścić ten czujnik?

Opublikowano

tam gdzie masz ABS, nie pamietam ktory kanał

szukaj tam gdzie beda cztery jedynki

jedna uwaga, działa to tylko do 25 km/h

Opublikowano

Ok dzięki serdeczne

Opublikowano
  • Autor

Panowie sytuacja się sama wyjaśniła, samochód stał prawie dwa dni w ciepłym garażu(nie wiem czy to miało jakiś wpływ na to) gdy rano wsiadłem do samochodu, odpaliłem i kontrolki się nie paliły :) Po przejechaniu się, ABS działa, ESP również. Więc sam nwm, samo się naprawiło :grin:

Opublikowano

stopniał lód z koronek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.