Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda w kobinie


bilu88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem bo wlewa mi się do kabiny woda i nie wiem skąd ona się tam znalazła. W nogach z tyłu za kierowcą pod dywanem jest woda. Pewnego dnia rozebrałem tył i słupek od kierowcy żeby zlokalizować gdzie ta woda tam leci. Już mówię że dziury w podłodze nie ma bo w 100% sprawdziłem. Myślałem ze przez uszczelkę na dole tam gdzie się łączy bo pod nią było wilgotno. Wysuszyłem tylnią podłogę (uszczelkę wziąłem odwróciłem łączeniem dałem do góry) i założyłem wszystko z powrotem. Gdy nie padało i na drogach było sucho to nie nabiera mi się woda a gdy zacznie padać to znów mam wodę. Na załączonym zdjęciu widać jak mokro jest wykładzina. Tam gdzie wskazuje palcem to pod uszczelką było wilgotno.

IMG_2600.jpg

Proszę o pomoc. Mam auto już 6 lat i pierwszy raz przytrafiło mi się coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z przodu jest nieszczelność i wszystko do tyłu Ci spływa. Odchylałeś dywan na całej długości? szyberdach masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz szyber dach??

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

sprawdź odpływy pod serwem,komputerem, i akumulatorem następnie w słupkach przenich tych przy szybie też są odpływy i z tyłu w tylnich słupakch jak masz szyber jersli nie to szukaj z tyłu w bagazniku pod wykłądiną z boku jest rurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a odpływy pod aku. drożne?może Ci się zapchały i woda przelewa się do środka:whistling: kolega wyżej mnie już wyprzedził :naughty:jak pisałem swojego posta:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie posiadam szyberdach i sprawdzalem odplyw tylko od przedniej szyby bo tylko dwa odplywy widzialem. od akumulatora jest sucho (bo kiedys sobie zrobilem wieksza dziure :grin: bo czesto mi sie zapychala ta dziurka)

podloga od kierowcy jest tylko troche wilgotna (tam gdzie piety sa jak stope sie trzyma

jak rozebralem tylnia kanape to tam bylo sucho.

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź prawe podszybie i okolice filtra kabinowego, kolega miał właśnie pękniętą prawą część podszybia i za fotelem pasażera z tyłu miał jeziorko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...