Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 1826 ???


Rob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Parte dni temu po przekręceniu kluczyka pojawił się potrójny sygnał dzwiękowy (przez trzy lata takiego w B6 nie słyszałem) ponownie to samo występuje po odpale silnika. Żadnych błędów ESP i nic na wyswietlaczu jedynie w ABS znalazłem błąd 1826 (czujnika skrętu podobno) co o tym myślicie... i gdzie być ten czujnik ?

dzięki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób adaptacie czujnika skretu g85 . czujnik jest zintegrowany razem z tasma od poduszki powietrznej kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób adaptację tak jak podał domjenick w tym wątku

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-adaptacja-czujnika-kata-skretu-226146/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , jutro z tym powalcze , chociaż fachura w tym temacie nie jestem ;(

jak coś to bedę dalej pytał ;)

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:07 ----------

Błędów brak na silniku i ABS .... a potrójny sygnał dzwiękowy po przekręceniu kluczyka i również po odpale silnika pozostał ?? macie pomysł co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to wygląda faktycznie? Przekręcasz zapłpn , pika 3 razy następnie odpalasz i znowu pika 3 razy??? Może masz słabe aku, alebo bateria w pilocie już się kończy (miałem tak u siebie jak pikało 3-krotnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , zapłon pika 3 razy następnie odpał i znowu pika 3 razy. Aku jest OK , ale ta bateria w pilocie to wymienię bo faktycznie centralny łapie tylko z bliska - zobaczymy

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 18:57 ----------

bateria nowa i dalej bez zmian ? :(

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:09 ----------

nikt nie ma pomysłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...