Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 Montaż Xenonów, soczewki Valeo - kilka niejasności


Glenroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawdziłem sobie oznaczenia na reflektorach i widnieje tam zarówno HR jak i DC, czyli lampy mają możliwość montażu żarników. Mam w zderzaku spryskiwacze reflektorów, nie mam przetwornic i wszystko jest jakby ok, ale teraz pytanie, w samochodzie nie mam nigdzie przełącznika regulacji wysokości świateł i nie wiem teraz, czy auto posiada system samopoziomowania, czy nie mam w ogóle żadnej możliwości regulacji świateł? Trochę mnie to dziwi bo nawet w 20-letnim 80 taty regulacja elektryczna jest. Zakładam, nie wiem czy słusznie, że reflektory posiadają tak ową instalację.

Czy w takim wypadku cała zabawa z montażem Xenonów polega na dokupieniu przetwornic i montażu żarników? Nie powiem bo trochę nastawiłem się na poprawienie sobie oświetlenia, ale nie chce robić niczego co mogło by mi później narobić problemu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły wersję bez regulacji świateł, tak popostu. Jeżeli masz zwykłe lampy pod żarówke h7 to możesz zakupić zestaw hid h7. Jezeli chcesz wszystko ori, musisz kupić soczewki z mocowaniem po palnik d2s, albo wysłać lampki do gwertego na przeróbkę.

Co do sprysków i braku regulacji mogło być tak że autko miało dzwona i zostały załozone zwykłe lampy żeby nie pchać się w koszty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy mam samopoziom czy nie? HID-ów nie chce bo jak wspominałem, nie mam ochoty mieć przez to żadnych problemów :wink:. Samochód raczej bez przygód, ze szwajcarii od osoby prywatnej z pełną dokumentacją, wszystko potwierdzone w ASO, chociaż dziwi mnie fakt, że na kloszach w szwajcarze mam homologację E9 a nie E14 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej wziąć w dłoń vaga i vagiem sprawdzić czy możesz się połączyć. jak się nie mylę blok 55. a jak nie to wejdz pod auto i popatrz na wachacz czy masz cięgno założone do czujnika samopoziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...