Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy soczewkowe warto???


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam auto przed liftem a zawsze podobaly mi się lampy soczewkowe i postanowiłem takie założyć ale mam pytanie ponieważ mam okazje kupic takie lampy za 250 zł valeo 99rok w jednej był klejony zaczep jeden. I tu pytanie bo nie znam sie na tych lampach a mianowicie czytalem na forum ze czesta wypalaja sie odbłysniki takich soczewek a te sa z 99roku wiec juz maja jakies 14 lat wiec jestem ciekaw jak one swieca i prosze o opinie osób które maja takie lampy jak sprawują im sie bo mam altualnie lampy valeo dzielone i na brak swiatla przed autem nie narzekam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja w swojej Audi miałem takie lampy, z tego co pamiętam chyba nawet młodsze i też się wypaliły. Spece od regeneracji mówili, że nawet nie opłaca się ich regenerować. Ale fakt jest taki że soczewki są dużo ładniejsze niż standardowe lampy. Jeśli masz taką możliwość to sprawdź jak świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wlasnie nie mam jak tego sprawdzic bo lampy są z ogłoszenia ale dzieki za opinie :) chyba zostanę brzy brzydkich lampach ale za to w nocy bende mógł szybko jeżdzić:) sam juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze szpece w naszych b5 zrabali reflektory soczewkowe, ladnie wygladaja ale kiepsko swieca, dlatego warto je przerobic na xenon lub bixy, przerabialem ten temat, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co przerobiłes je na xenon????????????? jeśli taki to jaki efekt i ile taka przeróbka ??????? zawsze mi te lampy sie podobały są super na allegro są zamienniki za 400zł nowe ale podobno słabo swiecą wiec lepiej kupić orginały używki z kolei te orginały nie wiadomo jakie się trafią jak juz to maja parenaście lat i słabo swiecą heeheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co przerobiłes je na xenon????????????? jeśli taki to jaki efekt i ile taka przeróbka ??????? zawsze mi te lampy sie podobały są super na allegro są zamienniki za 400zł nowe ale podobno słabo swiecą wiec lepiej kupić orginały używki z kolei te orginały nie wiadomo jakie się trafią jak juz to maja parenaście lat i słabo swiecą heeheheh

przerabianiem zajmuje sie kolega Gwerty ja i inni z forum juz smiga na lampach zrobionych przez niego:wink: tu masz link akurat juz sprzedaly sie za 400zl http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-b5-czarne-400zl-254406/ i drugi link http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-b5-valeo-depo-tyc-rowniez-usa-rowniez-samo-malowanie-lamp-221771/ Pisz do Grzesia, po przerobce bedziesz mial :banan: jak to swieci przed autem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary tylko teraz nie wiem czy brac te lampy za 250??? wszedzie indziej są za 400/500zl a tu 250hmmmmm na zdjęciu moze i ok wygladają ale moze sie okaze ze jakies zrysowane i wogóle bo cos tanio moze inne poszukac by trzeba byloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy bym je wziął i by sie okazalo ze lipnie swiecą to w sumie do zregenerownia byly by tylko odbłysniki???? czy cos jeszcze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy bym je wziął i by sie okazalo ze lipnie swiecą to w sumie do zregenerownia byly by tylko odbłysniki???? czy cos jeszcze???

odbłyśniki do regeneracji , szkło reflektora do polerowania , jeśli jest zmatowiałe , a jeśli plastik jest przyżółkły to chyba nic już się nie da z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy bym je wziął i by sie okazalo ze lipnie swiecą to w sumie do zregenerownia byly by tylko odbłysniki???? czy cos jeszcze???

odbłyśniki do regeneracji , szkło reflektora do polerowania , jeśli jest zmatowiałe , a jeśli plastik jest przyżółkły to chyba nic już się nie da z tym zrobić

da sei bez problemu spolerowac, nawet jak klosze są mocno pozułkłe. moim zdaniem warto brac je za 250zł. wiem chyba o które chodzi z allegro. jak coś to wyslesz do mnie i zrobie z nich igły. polerka. wymiana soczewki, ewentualnie bix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku gdy wymieniłem stare lampy na poliftowe jakość światła się poprawiła. Tylko jak masz kupywać to tylko używane oryginalne bo zamienniki zaparowują zimą i szybko się wypalają. Potrzebne będą jeszcze kostki i silniczki bo stare nie pasują. A i jeszcze mała przeróbka tzn wycinka blachy w błotniku. Ale warto bo efekt jest niesamowity:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zakupiłem valeo 250zł odblysniki super tyle ze dolne zaczepy mialy polamane ale opanowałem to:) mam tylko jeden problem nie moge ich spasowac wzgledem maski stare tez troche odiegaly ale przy tych bardziej widac chodzi o to patrzac na przod auta lampy od stronu kierunków gorą dolegaja do maski niestety patrzac wstrone grila lamy gora maja wieksza przerwe do maski wie ktos jak to spasowac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...