Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje auto - temat sie rozwija

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Umawiac sie mozna nawet teraz na ogledziny. Jak bedzie wiadomo co do zrobienia ustalimy termin. Pierwszy wolny czas na ta chwile to weekend majowy, ale tylko dlatego, ze mialem wyjezdzac, a zostaje.

Setup letni cztery lata wstecz. Szajn dzieki kosmetykom Megsa, kiedy w chlodziarce byl tylko jeden woreczek...

http://img835.imageshack.us/img835/1717/mequiarsrs6145m.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/7256/mequiarsrs6162m.jpg

Kiedy moge autko podstawić ???

MEGA efekt !!!

Gratulecje!

Opublikowano
  • Autor

Simon_75 sporo zalezy jaki lakier, w jakim stanie i co ma byc zrobione. Ogledziny moga byc jutro po poludniu. Bede konczyl Seata i oddawal wlascicielowi.

Opublikowano

niesamowitość :kox:

Opublikowano

Na bogato :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

Dwa lata temu auto prezentowalo sie nastepujaco:

sesjamod204a.jpg

sesjamod215a.jpg

sesjamod309a.jpg

sesjamod334aa.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

boskie felgi, już wiem jak pomalować w przyszłości;o

Opublikowano

z kąt się bierze ta "mora" na lakierze jak to nazwałeś ? Pozbycie się jej jest tylko poprzez użycie papieru ?

Opublikowano

Taka technika malowania.

Najbardziej widoczna na pionowych elementach.

Usuniecie tylko papierem.

Sa jeszcze pady jeansowe i sztruksowe do maszyn polerskich.

Opublikowano
  • Autor
Taka technika malowania.

Najbardziej widoczna na pionowych elementach.

Usuniecie tylko papierem.

Sa jeszcze pady jeansowe i sztruksowe do maszyn polerskich.

+1 wszystko w temacie

Opublikowano

ale potem jedziesz maszynowo już po korekcie tym papierem ? Bo mam też takie coś na drzwiach :facepalm:

Opublikowano

Jedziesz pelen etap.

Musisz wyprowadzic po papierze.

Mega trudno dla kogos,kto nie obcowal z maszyna wczesniej.

Opublikowano
  • Autor

Kazdy samochod poza "super cars" to ma, z mega mory slynie alfa romero

Opublikowano
Jedziesz pelen etap.

Musisz wyprowadzic po papierze.

Mega trudno dla kogos,kto nie obcowal z maszyna wczesniej.

no a ja nie obcowałem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wiec nie radze tego dotykac. Usuwanie mory to usluga duzo bardziej zaawansowa i pracochlonna jak sama korekta. Owszem efekty sa "powalajace", ale jak juz to powinien to zrobic ktos bardzo doswiadczony.

Opublikowano
Wiec nie radze tego dotykac. Usuwanie mory to usluga duzo bardziej zaawansowa i pracochlonna jak sama korekta. Owszem efekty sa "powalajace", ale jak juz to powinien to zrobic ktos bardzo doswiadczony.

ok, dzięki za wyjaśnienie :wink:

Opublikowano

E przecież to nie jest aż tak trudne jakby się mogło wydawać :wink: Wystarczy dobry sprzęt i głowa na karku i jesteśmy w domu :decayed:

Ja ostatnio walczyłem z maską w Mazdzie 6 czarna perła to całą maskę papierem 2,5k przeleciałem i jakąś ch... pasta wyprowadziłem :naughty:

Opublikowano
E przecież to nie jest aż tak trudne jakby się mogło wydawać :wink: Wystarczy dobry sprzęt i głowa na karku i jesteśmy w domu :decayed:

Ja ostatnio walczyłem z maską w Mazdzie 6 czarna perła to całą maskę papierem 2,5k przeleciałem i jakąś ch... pasta wyprowadziłem :naughty:

Papierkiem 2.5K to mozna posmyrac jedynie lakier audi...

Pelen etap od 1K to juz trudne. Z daleka efekt moze i jest...

Opublikowano

No fakt, na audi nie próbowałem jeszcze :kwasny:

Ale 1k to nie za grubo ? :whistling: Ja bym od 1200-1500 poleciał, wet sandingiem raczej nie trudno do podkładu się dostać :decayed:

Opublikowano

Ale maszyna :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.