Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sportowe amortyzatory MTS do 1BE?


Chadury89

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez sprezyny 1 BE sa usportowione i 20mm nizej stoja czyz nie?:D Wiec zwykle amorki nie moga byc, musza byc o skroconym skoku jezeli dobrze wyczytalem w googlach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie... :wink: mi chodzi o to ze wiekszość ludzi daje spręzyny np. -40 do 1be... np ja :wink:

Tutaj tak jak tu dasz te sporty mts to bedzie twardziej niz na amorach 1be... przydały by sie jeszcze sport springi... na bank by sie poprawiło prowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu borykam sie z dziwnym odglosem na niewielkich nierownosciach i podejrzewalem amory, ale wlasnie wrocilem od diagnosty. Sprawdzil sprawnosc moich czerwonych amorow i wyszlo ze przod L 77% P 79% tyl L 63% P 59% (ten byl wymieniany prawie dwa lata temu z innego auta). Diagnosta powiedzial ze amorki sa ok i posprawdzal tez zawias(tez ok), pozniej wzial sie za kola i lozyska, tez ok. Powiedzial ze moga byc poduszki silnika i skrzyni co sam podejrzewalem i napewno luzy sa na tych gumach co wisi tlumik ( jak to sie nazywa?) i takie blaszki kolo kola co sa przewody hamulcowe stukaly. No i oslona silnika jest mocno zniszczona i lata luzno, wiec moze to tak mnei draznilo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie sprawności amorów a ich faktyczny stan to 2 różne sprawy :decayed: mi na tylnych amorach, które były w stanie agonii wyszło 67% i 64% :doh: różne czynniki wpływają na wskazania; wielkość kół, opona itd nie sugerował bym się tymi %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym:) ale auto stoi dobrze i po wjezdzie na policjanta wraca odrazu do swojej wysokosci, a na zuzytym amorku auto buja i kola kilkakrotnie podskakuja czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym:) ale auto stoi dobrze i po wjezdzie na policjanta wraca odrazu do swojej wysokosci, a na zuzytym amorku auto buja i kola kilkakrotnie podskakuja czyz nie?

Wtedy już nie masz amorków, jak auto w zakrętach źle się prowadzi to już możesz szukać amorków. Po drugie nie warto oszczędzać bo wiele się wtedy nie zyska :wink: Najlepiej jak jest nierówna droga w zakręcie, wtedy najlepiej się sprawdza amorki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...