Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Sprężarka głośno działa


troberto

Rekomendowane odpowiedzi

Po załączeniu klimy, sprężarka głośno chodzi, słychać ostry warkot, jakby jakieś łożysko się posypało, po chwili na dodatek jeszcze coś wpada w rezonans i jest niezła sieczkarnia.... Co o tym myślicie? Czego to mogą być objawy? Czy np za mała ilość gazu w obiegu może powodować takie rzeczy? Jak często wogóle należy dopełniać gaz? Czy w wawie znacie kogoś taniego i dobrego, kto mógłby mi pomóc w tej kwestii? Sporo tych pytań, ale wierzę że podzielicie się swoją wiedzą, z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie dołuj :(.. ;(.. a moze chociaż jest cień szansy na jakąś regenerację, naprawę cokolwiek... bo domyślam się że cały kompresor to majątek będzie kosztował....dzięki za adresy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobna sytuacje tylko ze ten dzwiek nie byl az tak glosny jak u ciebie przypuszczam. lecz niestety pewnego dnia ucichl. powodem bylo tylko lozysko ktore sie zatarlo no i przy okazji elektromagnes sie skonczyl. koszt naprawy to 550 zl lacznie z nabiciem. i znow smiga az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie dołuj :(.. ;(.. a moze chociaż jest cień szansy na jakąś regenerację, naprawę cokolwiek... bo domyślam się że cały kompresor to majątek będzie kosztował....dzięki za adresy

jedź do serwisu i im szybciej tym lepiej - forum Ci tego nie naprawi a jak się spieprzy do końca to wybulisz jak ja 4 razy więcej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie udałem się do serwisu, bo jakoś czasu mało i z kasą cienko... ale sprawdziłem błędy klimatronika i wyświetlają się dwa 5.1 oraz 49.3. o ile pierwszy wiem co znaczy, tylko jeszcze przydałaby mi się wiedza o położeniu tego czujnika i ile on kosztuje. o tyle drugi kod jest całkowicie zagadą dla mnie bo nie mogę znaleźć jego opisu. Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...