Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Graumetalic avant!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

W końcu pochwalę się moim nowym nabytkiem. AWX czyli 130 km i 5 biegów rok 2003, dwa razy byłem w Niemczech żeby coś takiego złapać bo pierwszym razem nie było. Kolor jak widać szary. To mój pierwszy avant ciekawe czy się do niego przyzwyczaję.. no cóż ślubu z nim nie brałem.

Z wyposażenia:

- 6 X airbag

- wspomaganie

- ABS ESP

- niklowane relingi

- radio ORI na CD

- podłokietnik

- dekory w drewnie

- FIS

- zapas a nie zestaw ;-)

- dwa klucze

- środek SOUL

- wycieraczki aero

Wszystkie szyby ORI.

Co do planów to raczej tylko takie detale praktyczne nie moc, nie fele ani zawiecha chociaż może... Moje plany:

- nikle wokół szyb

- 2 din

- trzyramienna kiera i gałka s-line

- xenon

- naklejki klubowe

- żółte halogeny

- alu 16

- montaż pakietu oświetlenie

- ledy oświetlające tablicę ORI

- ściema szyb

- emblematy

- chalapacze

Mała sesyjka tak na szybko bez środka bo jeszcze muszę wyczyścić.

DSC05958.jpg

DSC05962.jpg

DSC05965.jpg

DSC05961.jpg

DSC05953.jpg

PS fele 15 z niego na sprzedaż!!!

Opublikowano

graty zakupu

bezawaryjnosci zycze:wink:

troche nietypowa felga 16

nie lepiej chociaz rozmiar wiekszy dac

ladniej bedzie sie prezentowac

Opublikowano
  • Autor

z pewnością byłoby pięknie ale... 16 opony igiełki leżą a poza tym ja jezdze tylko po PL i nie chce zaraz wszystkiego wytrzaskac

Opublikowano

ładniutki kolorek !

Jaki przebieg miał w niemcowni ?

I poka te środek .

Opublikowano

o zawieche sie nie martw.... przy 18 daje sie rade:wink:... chlapacze sobie daruj.. szerokości:hi:

Opublikowano

Fajna furka co do felg jeżdżę od 2 lat moim po polskich drogach na 17" i zawiasu jeszcze nie ruszyłem nic nie stukać ani się nie wyklepalo a z dystansem o wiele lepiej wygląda do tego różnicy w cenie opony praktycznie nie ma.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

przebieg 165 z ksiazka fachowcy by mu tu dali 130.... chlapacze musze miec bo mam kawalek do asfaltu... z kolami naprawde 16 mi starcza a co do koloru mi sie baardzo widzi zaraz mi sie w oczy rzucil na placu ale za duzo chcieli a po tygdoniu lekko pekli w szwach

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 21:32 ----------

Nowe fotki!!

Juz po kilku zmianach.

DSC06024.jpg

DSC06025.jpg

DSC06029.jpg

DSC06031.jpg

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

DSC06027.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.