Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powiem tak ... zerwało mi beret ... :galy:

Coraz bardziej kocham śmierdzące diesle ... ono - gratulacje. :one:

myslałem ze Ty juz bardziej nie mozesz ... :diabelek:

Opublikowano
  • Autor

Micz luzik napewno będzie jeszcze okazja :)

W drodze powrotnej zamulałem jakieś 120/140 i miałem spalanie średnie 7 l , fajnie bo zalałem w kraku full , komp pokazał mi do przejechania 600 KM a w wawie miałem do przejechania 680 hehe , eh te klekoty :)

Opublikowano

cacy wózek, takie osiągi mi się podobać :thup2:

Opublikowano

Cos pieknego, niezle musi zapitalac :D

Opublikowano

No fajna sprawa:)

Opublikowano

no nie powiem, że nie zazdroszczę :)

Opublikowano

Też tak chce :/ GRATULACJE

Opublikowano
wynik 256 KM i 552 Nm

pycha :a4fan:

Musisz teraz uważać bo przy takiej mocy to Ci kalesony zerwie

hmmm oniak jeżdzi zimą w ...rajstopach :053: :P

Opublikowano
Powiem tak ... zerwało mi beret ... :galy:

Coraz bardziej kocham śmierdzące diesle ... ono - gratulacje. :one:

myslałem ze Ty juz bardziej nie mozesz ... :diabelek:

:diabelek: :diabel2:

Opublikowano

aż brak mi słów, zazdrośc zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc mnie wypełniła, uwielbiam takie rodzinne auta choć by dla miny innych w " ztiuningowanych" maszynach którzy widzą bardzo szybko oddalajacy sie punkt od nich pomimo ich szczerych wysiłków :D:P :diabel2:

Opublikowano

gratuluję, ja też coś tam będę dłubał.... jak się uda to będę miał połowę tego co Ty :)

Opublikowano
  • Autor

Morgoth luzik jak zrobisz to zabawe też bedziesz miał super :) Miałem kiedyś AFN zrobiłem na 140 KM i sie cieszyłem jak murzyn blaszką :)

Opublikowano
Morgoth luzik jak zrobisz to zabawe też bedziesz miał super :) Miałem kiedyś AFN zrobiłem na 140 KM i sie cieszyłem jak murzyn blaszką :)

weź nie opowiadaj takich rzeczy o Murzynie :):P

Opublikowano

no mnie 140KM w AFNie po sofciku tez cieszylo jak dziecko, ale gratki tego autka, fajnie przyspiesza, nic dodac :) Moze sie kiedys zlapiemy. Ciekawy jestem jak sie maja konie PB do ON :D

Opublikowano

kunie PB i ON są te same na moje oko. Za to Nm mają kunie ON więcej....

Opublikowano
no mnie 140KM w AFNie po sofciku tez cieszylo jak dziecko, ale gratki tego autka, fajnie przyspiesza, nic dodac :) Moze sie kiedys zlapiemy. Ciekawy jestem jak sie maja konie PB do ON :D

PB moze miec problemy z ON ... :diabelek:

Opublikowano

wiem ze moze, ale wyscig z kims z kim wiadomo z gory ze wygrasz nie ma sensu, a tu zawodnik na prawde mocny :) NM duuuuuzo wiecej

Opublikowano
  • Autor

W przyszłym tygodniu będzie ustawka ja vs S4 2.7 (315 KM) bo kolega Norbi właśnie taką kupił , zobaczymy jakie będą wyniki też jestem ciekaw . Eska mniej waży ja mam więcej Nm hmm no będzie ciekawie :)

A kolega yazoo też może na spota wpaść :)

Opublikowano
W przyszłym tygodniu będzie ustawka ja vs S4 2.7 (315 KM) bo kolega Norbi właśnie taką kupił , zobaczymy jakie będą wyniki też jestem ciekaw . Eska mniej waży ja mam więcej Nm hmm no będzie ciekawie :)

A kolega yazoo też może na spota wpaść :)

na spocie :?: ... czy jakis inny dzien tygodnia :?:

Opublikowano

a możecie dla tych co są nieco dalej nagrać na kamerkę ?

Ale dajcie jakiegoś dobrego operatora, co ma w łapkach żyroskop, jakby co...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.