Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złącze ipod iphone


mateusztolcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia złącza do ipoda/iphona w moim aucie. Wersja MMI Basic Plus, jest to Audi A4 B8 Avant, mam w wyposażeniu co prawda wejście aux ale o wiele wygodniej byłoby podłączyć ipoda poprzez jakiś adapter i zarządzać nim z poziomu MMI niż brać co chwilę do ręki odtwarzacz ;) będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. Dodam że szukałem i po tagach nic konkretnego w tym temacie nie znalazłem. Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z B8 Troop:

...Dobra, AMI po CANie (radia Concert i Symphony w MMI basic, bez rozroznienia na displaye kolorowe czy mono):

8T0 035 785 A - (taki mam u siebie i pieknie gada z Concert czy Symophony)

Na pewno nie zadziala: 8P0 035 785

Jak pisalem, ja sie nie knocilem w wymiane schowka i szufladke, tylko zainstalowalem sam modul bez szufladki pod deska i wypuscilem przewod bezposrednio do uchwytu na fon pod reka. Bardzo wygodne rozwiazanie, a jako bonus masz okladki plyt na ekranie fona w trakcie odtwarzania.

Odtwarza: muze, podcasty, audiobooki, oraz po uruchomieniu z poziomu ekranu telefonu: wszystkie aplikacje z dzwiekiem czyli np polskie radio, spotify, pandora i inne. Przetestowane na iPhone 4 i iPhone 4s.

'>http://postimage.org/image/eq109sy0j/"]IMG_6393.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z B8 Troop:

...Dobra, AMI po CANie (radia Concert i Symphony w MMI basic, bez rozroznienia na displaye kolorowe czy mono):

8T0 035 785 A - (taki mam u siebie i pieknie gada z Concert czy Symophony)

Na pewno nie zadziala: 8P0 035 785

Jak pisalem, ja sie nie knocilem w wymiane schowka i szufladke, tylko zainstalowalem sam modul bez szufladki pod deska i wypuscilem przewod bezposrednio do uchwytu na fon pod reka. Bardzo wygodne rozwiazanie, a jako bonus masz okladki plyt na ekranie fona w trakcie odtwarzania.

Odtwarza: muze, podcasty, audiobooki, oraz po uruchomieniu z poziomu ekranu telefonu: wszystkie aplikacje z dzwiekiem czyli np polskie radio, spotify, pandora i inne. Przetestowane na iPhone 4 i iPhone 4s.

IMG_6393.jpg[/url]

Cześć,

czy mógłbys krok po kroku opisac ten proces dla laika i nowego jeśli o posiadanie Audi ? Mam Audi A4 B8 z MMI w cholera wie jakiej wersji i wydaje mi się, że nie mam interfejsu AMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...