Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy warto kupic VAG-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! zastawnawiam sie nad zakupiem vaga, ale czy jest on tego warty? miga mi ins 1 a w audi nie usuna jak nie zrobie serwisu wartego 200Ł. DRugie pytanie czy rs232 czy moze usb, rs-a juz w latopach nie ma! Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Ale o czym piszesz ? o kablu czy programie jakimś ? :D

Kabel 200 funtów nie kosztuje, no chyba że do CANa....

Kup w Polsce... No chyba będziesz na święta ? :razz:

EDIT:

ok, już widzę.. Serwis ma tyle kosztować. No to chyba jasne, że się opłaca kupować kabelek...

Opublikowano

jocker01, pewnie ze warto

140-160zł na allegro na USB

Opublikowano

Mi wszyscy wmawial, że debil jestem i jak przyszło co do czego to się wielcy kumple zrobili :mrgreen: Interfejs warto kupić, bo po pierwsze zaoszczędzisz, a po drugie możesz komuś podłączyć się do autka i zarobić "na coś dobrego" :wink:

Ja mam na USB interfejs - http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=76 . I wymiata. Tylko z klimatronikiem nie chce mi się połączyć, ale przecież kody z klimy da się inaczej wyciągnąć (kombinacja przycisków na klimie). Robiłem nim przeróżne adaptacje i działa jak należy. W ogóle to bardzo polecam firmę VIAKEN.

Opublikowano
W ogóle to bardzo polecam firmę VIAKEN.

Za to, ze ludzi nabijaja w butelke chyba. :twisted:

Przeczytajcie opisy do kabli USB, wszystko pieknie, cacy a w praktyce z wieloma rzeczami nie da rady sie polaczyc.

Jak napisalem do nich to odpisali: "no jedynym wyjsciem to kupic na rs232...".

Smiech na sali. :evil:

Jakbym wiedzial, ze tak bedzie to bym nie sorzedawal starego na COM.

Dla mnie powinni jasno napisac z czym dziala, a z czym nie. :evil:

Ale i tak chyba nie ma na rynku w tej cenie lepszej firmy. :razz:

Opublikowano

a ta co robi 'polski VAG' to gorsza?? bo nie wiem

Opublikowano

Ja na VIAKENA nie narzekam. Powiem Ci, że mi wszystko pięknie cacy chodzi... Dodam, że mam lapka Fujitsu-Siemens Amilo A1650G i wymiata na USB

Opublikowano

Wymiata, a chyba zapomniales o tym:

ylko z klimatronikiem nie chce mi się połączyć

Z modulem komfortu sie laczysz 48 jak sie nie myle :?:

Ja na nich tez nie narzekam ale powinni prawde pisac, a nie sciemniac ludzi. :twisted:

Opublikowano

To u mnie da się podłączyć do modułu komfortu??

Opublikowano
To u mnie da się podłączyć do modułu komfortu??

_________________

Jeśli takowy posiadasz to nie widze problemu zeby nie mozna było. :twisted:

Opublikowano

Scyzoryka ani fabrycznego alarmu nie mam. Jak przekręce kluczyk i przytrzymam (przy drzwiach) to zamykają mi się przednie szyby (tylne mam na korbkę) i szyberdach.. Z centralnym zamkiem łącze się normalnie przez kanał 35.

Opublikowano

nie warto .... :twisted:

Opublikowano

kupic na obd2.pl

Opublikowano
nie warto ....
kupic na obd2.pl

czy ta wypowiedz mam uwazac za łączna ?? Jak tak to dlaczego nie warto w obd2.pl??

Opublikowano
nie warto ....
kupic na obd2.pl

czy ta wypowiedz mam uwazac za łączna ?? Jak tak to dlaczego nie warto w obd2.pl??

spadłem z krzesła ..... :mrgreen:

Opublikowano
a dlaczego wszyscy tu jaja sobie robia?????

:shock: :?:

przecież na pierwszej stronie chyba już wszystko zostało napisane...

jest jasna odpowiedź mam wrażenie.

Opublikowano
a dlaczego wszyscy tu jaja sobie robia?????

kris_lpgcars, nie przejmuj sie to sa dziki

:cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.