Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znowu ta wtyczka Airbag


felus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem, było 100 razy. Czytałem szukalem patrzyłem pod fotel no i nie znalazlem. Do czego zmierzam, chodzi oczywiście o świecącą kontrolne Airbag. Patrząc pod fotel kierowcy moim oczom ukazała się żółta (mniejsza) oraz czerwona (wieksza) wtyczka. Chodzi o to ze odsuwając fotel, patrząc już we wszystkie widoczne dla mnie miejsca pod fotelem nigdzie nie mogę znaleźć miejsca na wpiecie tychże wtyczek, może to glupie pytanie ale jeżeli ktoś ma dokladne zdjęcie gdzie znajduje się to gniazdo to byłbym wdzięczny. Długo szukalem takiego zdjęcia ale niestety nie znalazlem. Oczywiście tematów z wytłumaczeniem gdzie się ona znajduje jest pełno, ale nawet według.tych wskazówek nie znalazlem tego .. :/ z góry dzieki

Ps. Przepraszam osoby które urazilem swoim wybitnie głupim pytaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko znalesc zdjecie ale spr jeszcze raz ci wytlumaczyc,

1. odsuwasz fotel maksymalnie do tylu

2. na podlodze przy szynie zewnetrznej/od strony drzwi zalezy ktore siedzenie w podloge powinien być wsadzony taki plastik, podwarzasz do od strony deski rozdzielczej i wysuwasz, tam bedzie widoczne kilka kostek

ps moze wstaw zdjecie jak to u ciebie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dysponuję zdjęciem, ale po przesunięciu fotela max do tyłu powinieneś widzieć w podłodze taką mniej więcej prostokątną plastikową nakładkę/osłonkę, pod którą będą gniazda tych wtyczek. Wystarczy ją podważyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od fotela wychodzi wiazka i chowa się pod wykladzine podłogi pod plastik zdemontuj plastik i zobaczysz wtyczki jak na zdjęciu wyżej. Hmmm kolega ma b5 czyzby tam było inaczej. Nie pamiętam jak było w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz opisac jaka wtyczka jest od czego ? Ta pusta rozumiem jest od grzanego fotela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona -Grzanie d*py

Czerwona - elektryka fotela

Żółta - poducha

Do autora: może masz po prostu zmienione fotele na takie bez poduch stąd brak gniazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wiązki to jak widać na zdjęciach wyżej sterczą mi właśnie spod fotela, jednak nie widze nigdzie tej platikowej osłonki, mam za to takie delikatne nacięcie w wykładzinie, ale na tyle małe, że cięzko nawet tam palca włożyć. Może trzeba naciąć wykładzine bardziej??

A może jeszcze inne pytanie, bo w fotelach poduszek chyba nie mam, bo nie mam na nich oznaczenia, żeby miały tam być, a wiązki z nich wychodzą nie podłączone tylko tak wiszą. Powiedzcie mi w takim razie jeżeli wziąż świeci mi kontrolka AIRBAG to gdyby np. odnosiła się do poduszki w kierownicy to ta wiązka pod fotelami ma z nią jakikolwiek związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona -Grzanie d*py

Czerwona - elektryka fotela

Żółta - poducha

Do autora: może masz po prostu zmienione fotele na takie bez poduch stąd brak gniazd

ok dzieki. W sumie na zagladalem jeszcze pod ta klapke ale pod samym fotelem mam trzy wtyczki a nie mam fotele elektrycznego. Jedna wtyczka jest jedno pinowa taki jak by + od czego to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o to czy ta kontrola ma coś wspolnego z tą wiązką to zależy tylko od tego czy to auto miało 2 czy 4 poduchy

kolego najprościej byłoby jakbyś podpiął VAG-a i wtedy byśmy wiedzieli czemu kontrolka świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...