Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicer Slask i temat wnetrza.


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, od jakiegos czasu poszukuje wnetrza do mojego b7 ale niestety nic sie nie pojawia. I dzis tak rozmyslalem nad tematem obszycia wnetrza poniewaz i tak chce obszyc kierownice, galke, reczny oraz inne auto ktore remontuje :

399216_451582068224605_109132281_n.jpg

222201_451581998224612_283007672_n.jpg

29552_451581988224613_988224267_n.jpg

I tutaj moje pytania:

Pierwsze pytanie poleca ktos jakiegos tapicera najlepiej na terenie slaska ktory obszyje wnetrze wlasnie w tym samochodzie. (2 kubelki, kanapa podobna do kanapy z malucha:], deske oraz podloge wylozy jakims materialem).

Oczywiscie w jakis rozsadnych cenach.

Druga sprawa dotyczy audi:

Koszty obszycia kierownicy, galki z automatu, recznego. Czy ktos sie orientuje? Kierownica 4ramienna i chcialbym pikowana czarna z czerwona nicia i znaczkiem sline.

Oraz czy ktos obszywal reszte wnetrza:

fotele, kanape oraz boczki w jakas czarna skore? I moze ktos cos poleci i ma rozenanie cenowe?

Bo za takie wnetrze jak ja szukam trzeba okolo 3000 dac. Minus wartosc mojego obecnego ale znowu trzeba to komus sprzedac. Fakt ze to pelna elektryka z grzaniem i pomowaniem ale to welur.

I na koniec ktos poleci ciekawy wzor oraz kolor, material itp pod wnetrze do mojego czarnego b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pok -pol w żorach 32 4346219.

ja u nich obszywalem w zeszlym tygodniu kiera taka jak chcesz 200zł,gałka 50zl,reczny 30zl zawiozlem o 14 odbior na drugi dzien.Obszyja ci wszystko co chcesz.O firmie - POK-POL - producent pokrowców ochronnych na siedzenia i tapicerek samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kozłowej Górze masz gościa co obszywa w a3 sobie cały środek alcantara obszył, wczoraj mi kumpel o nim opowiadał. jeszcze jeden koleś jest w Siemoni tam kolo Rogoźnika też super obszywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za obszycie wnętrza ( fotele + kanapa ) skórami samochodowymi zapłacisz najmniej 2500 zł.

Do kierownicy 4 ramiennej nie wrzucisz znaczka " S-line" bo niby gdzie ? A nawet jak na upartego znajdziesz takie miejsce w kierownicy to będzie wygladało to co najmniej śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie..tylko szkoda, że skóra perforowana nie ma nic wspólnego z tym co jest w Audi fabrycznie. Jakościowo również. Gładka jest całkiem ok z tego co widzę.

I jest to wypowiedź w zupełności obiektywna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje od jakiegos czasu nie maja juz tej gesciej perforowanej,ale nie mialo to wiekszego znaczenia.Chcialem poprostu troszke odswiezyc skory i jakbys odbieral telefon to wyslalbym graty do ciebie bo kiere mialem wymontowana.

bez urazy poprostu troche mi sie spieszylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z znaczkiem sline mi sie poje... slepo zapatrzony w trojramienna:). Jednak zostana przy szukaniu wnetrza bo z tego co ogladalem po fotach na 4um i w necie to szalu niema po obszyciu u tapicera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice dab sa dwa tapicery przec**je:decayed: Sakol i tod postaram sie numery wychaczyc to napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje od jakiegos czasu nie maja juz tej gesciej perforowanej,ale nie mialo to wiekszego znaczenia.Chcialem poprostu troszke odswiezyc skory i jakbys odbieral telefon to wyslalbym graty do ciebie bo kiere mialem wymontowana.

bez urazy poprostu troche mi sie spieszylo

Spoko, jak nie odbieram to się pisze Pw z prośbą o pilny kontakt :wink: Ważne, że jesteś zadowolony :good:

No z znaczkiem sline mi sie poje... slepo zapatrzony w trojramienna:). Jednak zostana przy szukaniu wnetrza bo z tego co ogladalem po fotach na 4um i w necie to szalu niema po obszyciu u tapicera.

Jest szał..tylko za to trzeba odpowiednio zapłacić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...