Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 0,216


dydekm1

Rekomendowane odpowiedzi

Bosio nie polecam. Sprzedawałem kilka lat. Nierówne. W ostatnim okresie było ponad 20% reklamacji. Warsztat w Nadarzynie montował. Mam teraz Seven Diesel i oryginał Boscha z 216-tek. Mam też mocniejsze z Firada. 240-tki i 270-tki dla killerów. Co konkretnie potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fratelli Bosio poprawiło się, była zeszłego roku złota seria uszkodzonych końcówek... na ten rok z całej partii jedynie trafiły się 3 sztuki uszkodzone. Znam się bardzo dobrze z importerem owych końcówek i również to zauważył że Bosio zaczęli na nowo dbać o końcówki...

Jest jeszcze kilka innych firm, które sa godne uwagi, nie koniecznie trzeba wydawać na wtryski 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ich trochę . Po próbniku. Nie jeździły . Sprzedam poniżej ceny zakupu. Przesłać listę na priv?? Oczywiście faktura Vat.

Ja juz definitywnie zrezygnowałem ze współpracy z firmą Bosio. Robili za krótkie igły i nie chcieli przyjmować reklamacji. Moim zdaniem Firad i Seven nie gorsze a tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wtryski 0,216 Boscha można dorwać w normalnej cenie ~ 600 zł. Przelatają 300 tys. i będę dalej idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ich trochę . Po próbniku. Nie jeździły . Sprzedam poniżej ceny zakupu. Przesłać listę na priv?? Oczywiście faktura Vat.

Ja juz definitywnie zrezygnowałem ze współpracy z firmą Bosio. Robili za krótkie igły i nie chcieli przyjmować reklamacji. Moim zdaniem Firad i Seven nie gorsze a tańsze.

wrzuc na pw liste c za ile masz.....i gdzie urzędujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...