Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chcę obniżyć swoje autko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:hi: mam pytanko co lepiej zrobić jak chcę obniżyć auto ok 30mm założyć gwintowane amorki, czy tylko do tych co mam założyć inne sprężyny?? Pozdrawiam

Opublikowano

Jak chcesz tylko tyle obniżyć to wystarczą sprężyny bo koszt w porównaniu do gwintu dużo mniejszy.

Ps. fajny login :whistling:

Opublikowano

No fajne macie loginy :) Wracając do tematu ja rowniez na dniach zakladam same springi -30mm bo na ta chwile na 18 kolach jest koza

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję wam za opinie, ja też właśnie będę zakładać 18 :) POZDRAWIAM

Opublikowano

obnizyc auto na seryjnych amorach mozna do pewnego stopnia, pozniej amor szybko sie zuzywa

Opublikowano
  • Autor

A jak ja chcę obniżyć 30mm to szybciej się zużyją??

Opublikowano

Tak

Opublikowano

LUKAS ,a gdzie będziesz kupował sprężyny ? Allegro ??

Opublikowano
  • Autor

Znaczy sie ja siedze w niemczech i patrzylem juz na ebay.

Chyba kupie z firmy Eibach czytalem troche o nich i mowia ze sa dobre..

Opublikowano

dobry wybor

Opublikowano

Ja już zamówiłem Eibachy z Allegro za 533 zł (wysyłka gratis). Jutro powinni przyjść :) Jak zamontuje, to podzielę się wrażeniami :) W poście, w którym pisałem, koledzy później uświadomili mi, że jednej sprawy nie przemyślałem. Mianowicie, aby wjechać do garażu muszę pokonać podjazd :P Miałem obawy, że mogę zahaczyć przednim zderzakiem, ale chyba będzie na styk :P

Opublikowano
  • Autor

Spoko:) wrzuc pozniej jakas fotke “przed i po“:) pozdro

Opublikowano
Ja już zamówiłem Eibachy z Allegro za 533 zł (wysyłka gratis). Jutro powinni przyjść :) Jak zamontuje, to podzielę się wrażeniami :) W poście, w którym pisałem, koledzy później uświadomili mi, że jednej sprawy nie przemyślałem. Mianowicie, aby wjechać do garażu muszę pokonać podjazd :P Miałem obawy, że mogę zahaczyć przednim zderzakiem, ale chyba będzie na styk :P

Czekamy na foty ;))) ?

Opublikowano
Ja już zamówiłem Eibachy z Allegro za 533 zł (wysyłka gratis). Jutro powinni przyjść :) Jak zamontuje, to podzielę się wrażeniami :) W poście, w którym pisałem, koledzy później uświadomili mi, że jednej sprawy nie przemyślałem. Mianowicie, aby wjechać do garażu muszę pokonać podjazd :P Miałem obawy, że mogę zahaczyć przednim zderzakiem, ale chyba będzie na styk :P

będziesz miał jak u mnie na zdjęciach w opisie moje auto:banan:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

IMG_2299.jpg obniżone na sprężynach Eibacha

Opublikowano

za***iście to wygląda, o taki efekt mi chodzi, nie za nisko, optymalnie :) sprężynki już mam, jutro z rana daję auto do mechanika, aby zamontował :)

Opublikowano
  • Autor

Elegancko! jak sie na tym jezdzi?? jest jakas roznica? pozdro

Opublikowano

Nie zapominajcie wymienić odboje na krótsze, u mnie tylne zauważalnie dostały po d*p*e

Opublikowano
Elegancko! jak sie na tym jezdzi?? jest jakas roznica? pozdro

auto lepiej się prowadzi nie buja budą w zakrętach a i na komforcie nie ubyło za bardzo:wink:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

IMG_2282.jpg przed obniżeniem

Opublikowano
Nie zapominajcie wymienić odboje na krótsze, u mnie tylne zauważalnie dostały po d*p*e

coś więcej ? napiszesz gdzie to kupie ? przód i tył wymienić ? cena ? ;):wink:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Hej ! Koła 17` ? a profil kolega jaki ma ? ;) pozdro

Ja już zamówiłem Eibachy z Allegro za 533 zł (wysyłka gratis). Jutro powinni przyjść :) Jak zamontuje, to podzielę się wrażeniami :) W poście, w którym pisałem, koledzy później uświadomili mi, że jednej sprawy nie przemyślałem. Mianowicie, aby wjechać do garażu muszę pokonać podjazd :P Miałem obawy, że mogę zahaczyć przednim zderzakiem, ale chyba będzie na styk :P

będziesz miał jak u mnie na zdjęciach w opisie moje auto:banan:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

http://s17.postimg.org/hnbuafh5n/IMG_2299.jpg obniżone na sprężynach Eibacha

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Zamontowane ? ;) czekamy na efekty ...:wink:

za***iście to wygląda, o taki efekt mi chodzi, nie za nisko, optymalnie :) sprężynki już mam, jutro z rana daję auto do mechanika, aby zamontował :)
Opublikowano

koła 225/45/17:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.