Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimą niedochodzi napięcie.


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! dzisiaj naładowałem klime u znajomego i sprężarka sie nie uruchomiła po sprawdzeniu czy dochodzi do niej napięcie jest brak jakiegokolwiek Volta.. Przy bezpieczniku jak sprawdzał ten co nabijał też nie ma napięcia. Na vagu zero błędów. Od czego zacząć poszukiwanie przyczyny ?

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

A i układ był sprawdzany i jest szczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zero błędów jakichkolwiek tzn sprawdzałem vcdsem --> AUTO HVAC i zero błędów.

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

A może być to wina bezpiecznika i przekaźnika ? Jeśli tak to który bezpiecznik i przekaźnik odpowiada za klimę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko ten przekaznik znajduje sie pod kierownica czy gdzies w komorze silnika ? moze mi ktos podesłac fotke gdzie on powinien sie znajdowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem fotki moze ktos pomoze. brakuje jeden przekaznik tylko nie wiem od czego on jest..

DSCF2046.jpg

DSCF2047.jpg

DSCF2050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do mechanika i przejrzy instalacje klimy może coś poradzi ;)

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 12:31 ----------

Byłem u mechanika i do bezpiecznika od klimy jest napięcie, elektromagnes działa. Mówi że może być uszkodzony panel klimy ze nie wysyła sygnału do ecu i nie zalacza klimy ale nie jest pewien. Jak sprawdzić taki panel? Gwiazdka na panelu powinna się świecić?

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 22:27 ----------

Klima zrobiona. Sciagnałem nadkole i okazało sie ze przewód byl przerwany czarno niebieski. Tylko teraz mam nastepny problem bo nie włącza sie wentylator. od czego zaczac poszukiwania ?

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Wentylator wymieniony i działa

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:15 ----------

Panowie czy to normalne ze podczas pracy klimatyzacji slychac syczenie w okolicach zaworka tam gdzie sie dopelnia klime ? po wylaczeniu silnika rowniez syczy przez jakies 20 sekund..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne ze podczas pracy klimatyzacji slychac syczenie w okolicach zaworka tam gdzie sie dopelnia klime ? po wylaczeniu silnika rowniez syczy przez jakies 20 sekund..

Normalne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...