Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

głośniki w tylnej półce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

chcialem sobie zamontować głośniki w tylnej półce i :

1. jakiej wielkości są głośniki montowane w tylną półke?

2. czy moje radio uciągnie jeszcze dwa głośniki mam takie jeśli nie to jakie modele będą obsułgiwały 4 głośniki?

3. czy takie obudowy głośników będą pasowały w tylną półke w orginalne miejsca?

dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

z tyłu sa 16-tki, radio pewnie coś tam uciągnie ale nie zabardzo, nie masz obudów w tylnej półce?? te z ebaya są dobre,ale jak nie masz wyciętych otworów to pomyśl nad jakimiś 6" x 9" z maskownicami to przynajmniej cos sensownego zrobisz z dzwiękiem

Opublikowano
  • Autor

ale radio beta nie ma przypadkiem wyjścia na dwa głośniki tylko?? chciałem mieć orginalne obudowy bo mi się podobają a pułke mam nie ruszaną bez żadnych dziur i obudów. no a głośniki pod te obudowy moge dać chyba dowolne??

Opublikowano

dowolne byle byłyby okrągłe :) a orginalne obudowy janie wyglądają

Opublikowano
  • Autor

a nie wiecie może czy radio chorus ma wyjście na cztery głośniki??

Opublikowano

Witam !

Na radiu masz różne naklejki, więc mógłbyś odczytać czy ma wyjscia na 4 głośniki albo po prostu popatrz na wyjścia... szkoda że nie masz zdjęcia tyłu radia albo góry czy dołu z tymi naklejkami to bym ci powiedział, zostaje jeszcze dokupienie jakiegoś wzmacniacza na 2 głośniki.

Pozdrawiam !!!

Opublikowano
  • Autor

witam

nie chce wyciągać narazie swojego radia bo nie mam kodu a puki co gra ale wygląda dokładnie tak jak to na tej aukcji. a ile może kosztować wzmacniac na dwa głośniki??

pozdrawiam

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam

Pisałem w tym wątku odnośnie tylnych głośników.

http://www.a4-klub.pl/smf/zmiana_radia_a_niedzialajace_glosniki_w_tylnej_polce-t31550.0.html

W sumie już wiem co mam zrobić tylko kwestia tego wzmacniacza.

Jaki? Jest ich tyle, a dla laika wybrać coś wartego uwagi to spory problem. Tani i dobry, może być jakaś używka w dobrym stanie.

Gdzie go najlepiej zamontować (oparcie siedzenia? może od dołu do półki? może w boczku bagażnika przygotować miejsce? może pod którymś z przednich siedzeń?).

Jakie kable i ile w przypadku montażu w bagażniku?

Jak podłączę wzmaka pod moje radio Concert I? Pewnie potrzeba jakiejś przejściówki bo chyba poprzez miniISO?

Mile widziane linki do aukcji.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Stary, załóż 6x9 i nie żałuj półki :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.