Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zalane wnetrze plynem do spryskiwaczy


artooro30

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki maly kłopot mam cale zalane wetrze plynem do spryskiwaczy

ostatnio podczas jazdy chcialem spryskac tylna szybe a odziwo plyn nie lecial po chwili sie okazalo ze caly plyn mi gdzies sie ulotnil na drugim dzien sie zorientowalem ze mam powodz w samochodzie pod dywanikami kierowcy i tylego pasarzera odkreciem wszystko i niemam pojecia skad to leci wszytko pod dywanikiem szczelene najgoryszm problemem jest to jak to wszytko wysuszyc pomocy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w b5, rozpiął ci sie wężyk po stronie kierowcy w miejscu gdzie są wszystkie przewody elektryczne, musisz odkręcić podnóżek, zdjąć osłone tą przy klamce otwierania maski, w głębi poszukać wężyka na bank ci sie rozpiął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem ;/ wlałem sobie nowy płyn do zbiorniczka, i pompuje i pompuje na tylna szybę, aż mi tu przy podnóżku się piana zrobiła od płynu, teraz mam trochę wilgotna podłogę pod nogami... jak sobie z tym poradzić?

może puszcze na fula ogrzewanie na nogi i to wyschnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem ;/ wlałem sobie nowy płyn do zbiorniczka, i pompuje i pompuje na tylna szybę, aż mi tu przy podnóżku się piana zrobiła od płynu, teraz mam trochę wilgotna podłogę pod nogami... jak sobie z tym poradzić?

może puszcze na fula ogrzewanie na nogi i to wyschnie??

Ogrzewaniem na nogi to raczej tak szybko tego nie wysuszysz wyciągnij dywaniki otwórz w dzień drzwi w samochodzie jeżeli masz taka możliwość powinno wyschnąć temperatury teraz sprzyjają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...