Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryka haka ( brak kierunkowskazów)


pacer81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich! Piszę ponieważ pojawił mi się problem z elektryką haka mianowicie gdy kupiłem swoje audi był już zamontowany hak, teraz zakupiłem sobie przyczepkę gdy podłączyłem przyczepkę to światła działają stop działa tylko brak kierunkowskazów i efekt jest taki że przy załączonym kierunkowskazie gaśnie całkowicie tylny kierunkowskaz przy samochodzie. Dodam że w bagażniku słuchać jakiś dodatkowy moduł jednak nie wiem czy to ten moduł może być uszkodzony czy należy go jeszcze wkodować.

Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej rozwiazales problem? Ostatnio podpielem przyczepke i mailem efekt podobny...z tym ze teraz nawet bez przyczepki jak wlaczam kierunkowskaz brak z tylu, nie wazne czy wlaczam prawy czy lewy...kilka raze wlacze i jest ok, pozniej znowu takie cyrki...O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności temat rozwiązany, więc tak w bagażniku zainstalowany jest moduł do przyczepki nie jest to oryginalny moduł tylko przez kogoś montowany jak rozebrałem osłony bagażnika okazało się że zasilanie (+12V) od tego modułu podłączone jest do gniazda 12V w bagażniku i to jeszcze jakiś amator sztukował ten przewód na 3 razy i problem miałem właśnie na jednym połączeniu tegoż przewodu, po podłączeniu wszystko teraz działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...