Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pacer81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam po długiej nieobecności temat rozwiązany, więc tak w bagażniku zainstalowany jest moduł do przyczepki nie jest to oryginalny moduł tylko przez kogoś montowany jak rozebrałem osłony bagażnika okazało się że zasilanie (+12V) od tego modułu podłączone jest do gniazda 12V w bagażniku i to jeszcze jakiś amator sztukował ten przewód na 3 razy i problem miałem właśnie na jednym połączeniu tegoż przewodu, po podłączeniu wszystko teraz działa. Pozdrawiam
  2. Witam serdecznie wszystkich! Piszę ponieważ pojawił mi się problem z elektryką haka mianowicie gdy kupiłem swoje audi był już zamontowany hak, teraz zakupiłem sobie przyczepkę gdy podłączyłem przyczepkę to światła działają stop działa tylko brak kierunkowskazów i efekt jest taki że przy załączonym kierunkowskazie gaśnie całkowicie tylny kierunkowskaz przy samochodzie. Dodam że w bagażniku słuchać jakiś dodatkowy moduł jednak nie wiem czy to ten moduł może być uszkodzony czy należy go jeszcze wkodować. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem. Pozdrawiam
  3. Czy VAGCOMem mogę zwiększyć dawkę?
  4. Witam serdecznie wszystkich i chciałbym się was poradzić co może być przyczyną ciężkiego odpalania silnika tzn. aby zaskoczył zapłon to rozrusznik musi przerzucić wałem ze 2 do 4 razy aby odpalił, zauważyłem też że jeśli jest chłodniej na dworze to silnik pali za pierwszym strzałem a jak teraz jest ciepło to rzadko bywa że zaskoczy od razu. Dodam że silnik nie posiada żadnych błędów. Czy macie jakieś pomysły jak to ogarnąć. Pozdrawiam.
  5. Dzięki koledzy za podpowiedź, zamawiam RM 760 i zobacze wyniki moich zmagań. Pozdrawiam...
  6. Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum! Zostałem właścicielem Audi jednak potrzebuje waszej pomocy, jakimi środkami dobrze poprać welurowe fotele ponieważ poprzedni właściciel raczej nie przejmował się brudnym wnętrzem samochodu, gdzie ja nie mogę na to patrzeć i muszę jakoś doprowadzić to cacko do stanu użyteczności. Proszę o porady... Pozdrawiam.
  7. Witam wszystkich! Nazywam się Damian i zostałem użytkownikiem AUDI A4 1.9 AVANT 2002r. Życzę wam i sobie jak najlepszych porad w sprawach naszych maszynek... Pozdrawiam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.