Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Stukanie w przednim lewym kole


jamroz88

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku miesięcy daje mi się we znaki stukot i huczenie w przednim lewym kole. przy prędkości około 40km/h słychać stukanie co jeden obrót koła, a powyżej tej prędkości huczy coś i dodatkowo nasila się przy skręcaniu :/ byłem u mechaników ale jeden zwala na skrzynie biegów, inny mówi żeby jeździć z tym, a trzeci, że jest wyraźne bicie na lewym kole... słyszałem, że może to być problem z zaciskiem, ale jak to sprawdzić to nie mam pojęcia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasila się przy skręcie w lewo gdy lewe koło jest odciążone??? Obstawiam na łożysko :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasila się przy skręcie w lewo gdy lewe koło jest odciążone??? Obstawiam na łożysko :blink:

skręcam w lewo i słyszę to bardziej. nawet jak jest asfalt gładki ale ma małe pagórki to słychać wyraźniej gdy auto sobie podskakuje. zaraz zresztą jeszcze wyjadę i sprawdzę. najlepsze jest to, że żadnemu z mechaników nie chciało się rozkręcać auta by dostać się do łożyska. Zastanawia mnie tylko to czy łożysko może stukać.. Huczeć może ale stukać?

przy łukach w lewo słychać to bardziej. to które łożysko? w moim odczuciu lewe ale mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnies autko i przekrec kolem jak poczujesz ze cos jest nie tak(luzy szumy) to lozysko masz do wymiany!zrob tak jek bedziesz jechal wzuc luz wylacz audio i zacznij dosc gwaltownie skrecac z prawej do lewej i na odwrot jak przy skrecie w lewo poczyjesz szum to tak jak koledzy pisza prawe lozysko!tak w ogole nie dziwie sie mechanikowi ze nie chce im sie tego ruszac bo jest troche roboty przy tym!ja u siebie jak zdemontowalem zwrotnice to mialem delikatny luz na piascie,po wymianie lozyska nie ma zadnego luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...