Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam wlasnie avusy III.

Jak nie masz mega gleby to spokojnie mozna latac :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

będzie świetne na avusie :jerk:albo coś takiego : koła, felgi, opony audi s-line 18cali (3243589027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 23:21 ----------

takie piękne auto i taki tu spokój ? :whistling:

Opublikowano

Trzeba przyznać, że auto trafiłeś przekozackie !! LZ5F najpiękniejszy kolor świata i do tego niezłe wyposażenie :) Napisz mi na PW ile Ciebie to cudeńko kosztowało ;)

PS. Szkoda że nie Avant :decayed:

Opublikowano

mi się wydaje ze to nie jest LZ5F, jest ciut inny odcień raczej. Mój to LZ5F.

Opublikowano

No przecież wcześniej kolega napisał że ma kolor Sprintbalu, a to właśnie LZ5F. Też mam ten kolor i jest na tyle dziki, że jego odcień zależy od tego jak na niego słońce pada:P Raz wydaje się jaśniejszy innym razem ciemniejszy, taka perełka.

Opublikowano

nie wiedziałem że Sprintbalu to właśnie LZ5F :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Noo , z kolorkiem to właśnie tak jest raz jaśniutki , a raz nawet fioletowy.

Chwilowo nic się nie dzieje , strasznie zapracowany jestem , a tak po za tym to brakuje mi tylko kilku detali bo dużo dostałem na starcie od fabryki :decayed: .

Jestem na etapie poszukiwania felgi , ale nie mam ciśnienia bo zima idzie .

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 20:36 ----------

Pozbyłem się swoich felg , zaczynam intensywnie szukać , potrzebuje porady , mam na oku 2 aukcje i nie wiem które będą bardziej pasowały

DTM-y

ORYGINALNE ALUFELGI 5X112 AUDI A4 A6 ET 43 (3653258645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy

Avusy

ALUFELGI FELGI A3 A4 B6 B7 A6 S4 S6 RS4 18'' 8E0 (3604150692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a może macie jakieś inne propozycje :decayed:

Opublikowano

Avusy :wink:

Opublikowano

Avusy fajniejsze białe by pasowaly do niebieskiego:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurde bardziej byłęm za dtm:facepalm:

Opublikowano

DTMy wydają się być optycznie mniejsze :wink:

Opublikowano

piękna sztuka :shock3::slina:

Opublikowano

AVUSy ;)

Opublikowano

img0020wg.jpg

img0353isu.jpg

Z DTMów nie byłem zbytnio zadowolony, za to z avusów jestem i to mega :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A sam już zgłupiałem :kox: , wezme na przekór chyba te dtm-y , najwyżej sprzedam :decayed:

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 16:37 ----------

Decyzja zapadła kupiłem dtm-y , radość nie trwała długo bo tylko do momentu rozpakowania przesyłki , bubel i tyle szybki zwrot i po sprawie , postanowiłem nie szukać daleko i kupiłem takie 575b2135f0b3278am.jpg od kolegi z forum, nadają się do lakierowania i tu moje pytanie czy pryskać na srebrno czy może grafit albo coś jeszcze innego ?

Opublikowano

Nie psuj ORI RSów, psikaj na ori srebrny kolor :wink:

Opublikowano

tylko srebrne :whistling: w 18 te felgi wyglądają na małe. Na tej fotce to nie wyglądają źle :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem , będą srebrne :wink:

Opublikowano
tylko srebrne :whistling: w 18 te felgi wyglądają na małe. Na tej fotce to nie wyglądają źle :whistling:

Dokladnie ten wzor to tylko w 19 calach wg mnie.

Po prostu 18 wyglada jak 17.5 cala:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało mi się w końcu załatwić temat lakierowania , poszło na srebrno i teraz felgi wyglądają jak zdjęte z półki

4c550baf1b59babcm.jpg

16f31152e8a453fcm.jpg

Pozostaje temat opon macie jakieś typy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.