Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III


kenzi

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

długo nic nie robiłem z autem , miałem chwilę słabości i chciałem zamienić na coś innego, ale po kilku oględzinach zmieniłem zdanie :banan:

wiec wyrezałem sobie taką hybrydę sline/s4 nie jest to takie proste jak by się mogło o wydawać .

a3619e5479282f07m.jpg

tylko teraz za cholerę zaczepy nie pasują żeby to zamontować , może ma ktoś jakiś fajny patent tak żeby nie było druciarstwa .


... no i udało się ładnie wpasować bez drutu ,

teraz będzie w końcu pasowało do górnego :banan:

fota na szybko zrobiona suszarką

56256ec1c8d4f67fm.jpg

Edytowane przez kenzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna ta a4.. A poza tym to woskowales lakier, bo na poprzednich stronach widzialem, ze jakies kosmetyki zakupiles... Glinkowales karoserie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna ta a4.. A poza tym to woskowales lakier, bo na poprzednich stronach widzialem, ze jakies kosmetyki zakupiles... Glinkowales karoserie ?

coś tam robiłem delikatnie z lakierem , glinka to podstawa od której trzeba zacząć , reszta to już zależy od stanu lakieru i od zasobności portfela .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości wygląda dużo lepiej , idąc dalej pod choinkę audi dostało nowe koło facf8295a3e32fbdm.jpg

wymagają lekkiego odświeżenia i na auto ,szkoda tylko że zima i musi trochę poczekać .

zastanawiam się co z tyłu przemawia do mnie zderzak s4 , ale nie wiem czy to nie lepiej slinowy na dwie fifki aby było do pary.

Edytowane przez kenzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygladaja na dystansie, ja mialem tyl 20mm i przod 15mm. Zobacz u mnie w watku jak to lezy. Gdybys chcial moge nawet komplet odsprzedac bo mi juz sie nie przydadza. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył mam dystans 15 , na przód myślałem zeby ewentualnie kupić 10 max . Ale temat jeszcze do przemyślenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1BV , na razie

To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest.

mam 1BV , na razie

To mysle ze mozesz pomyslec nawet nad wiekszym bo to twarde jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwe to masz racje jest twardo nawet za bardzo :naughty: ,wyślij mi ile chcesz za 20mm ze śrubami .


U mnie zawitała wiosna , i letnie buty :P

a32cd128642e0aa8m.jpg

Edytowane przez kenzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...