Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana anteny sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie jak to zrobić , czy jest potrzeba kompletnie demontować podsufitkę ?

Moja jest zniszczona tzw na dachu został tylko taki skrawek czarnego plastiku i już patrzeć na to nie mogę.

Opublikowano

możesz zrobić fotkę bo nie kojarzę żeby audi miało fabrycznie antenę na dachu :decayed:

Opublikowano

pewnie polecial wzmacniacz antenowy lub sciezna na szybie sie upalila, i ktos poszedl na latwizne..... albo moze radio nie ori i brak zasilania na wzmacniacz antenowy..... daj fotki bedzie latwiej

Opublikowano

ja również posiadam sedana i antene na dachu

Opublikowano
  • Autor

DSCN0127.jpg

śmierdzi szczępem anteny

Opublikowano

ja dalej jestem w przekonaniu że to nie ori :decayed: mówię oczywiście o sedanie

Opublikowano

antena moze byc w tylnym blotniku ale nie od radia tylko od telefonu

Opublikowano
  • Autor

Chcę to po prostu wymienić zęby miało ręce i nogi i wyglądało jak wyglądać powinno. Radio i tak odbiera wprawdzie bez szału ale żle nie jest :)

Opublikowano

masz ori radio czy nieorginalne?

Opublikowano
ja również posiadam sedana i antene na dachu

I również posiadasz nie ori antenę :naughty:

Ale to przecież akurat nie boli :decayed:

Jakbym miał dziurę to od razu walnął bym tam CB a tak to mi szkoda :kox:

Opublikowano

a czasem anteny radiowe to we wszystkich b5 były na tylniej szybie

Opublikowano

w sedanach na 99,9% tak:decayed: i wzmacniacz w tylnym prawym słupku.

Te strzępy na dachu do usunięcia a żeby nie było dziury to albo cb albo rekinek no chyba, że spawy szpachla itd..:whistling:

Opublikowano

w lewym slupku :decayed:

Opublikowano

no to może i w lewym zależy z której strony patrzeć:decayed:

Przynajmniej jest ciepło to może plastiki nie popękają.

Opublikowano
a czasem anteny radiowe to we wszystkich b5 były na tylniej szybie

ja już spotykałem na szybie tylnej, w lewym tylnym błotniku i na dachu. Myśle że różnie montowali. Ja tylną szybe mam ori i jakoś tam dziury nie ma po ori antenie..

Opublikowano

orginalna antena to 2 lub 3 gorne paski od podgrzewania tylnej szyby,bez żadnych dziur! zaden sedan nie mial montowanej anteny na dachu, na blotniku tylnym tylko gdy w aucie byl telefon

Opublikowano

Ale ta antena ori w szybie to nie w postaci dziury i bata :wink:

A grzeją Ci dwa górne paski w tylnej szybie? :naughty:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

dropsone mnie ubiegł :grin:

Opublikowano
Ale ta antena ori w szybie to nie w postaci dziury i bata :wink:

A grzeją Ci dwa górne paski w tylnej szybie? :naughty:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

dropsone mnie ubiegł :grin:

wydaje mi się że grzeją wszystkie paski na szybie jakie są.. auto z włoch więc może jednak na dachu montowali ? :decayed:

znajomy ma antene w lewym błotniku, ma ori radio ale to ADP z 95 roku golas bez klimy i tym bardziej bez telefonu :wink:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Ale ta antena ori w szybie to nie w postaci dziury i bata :wink:

A grzeją Ci dwa górne paski w tylnej szybie? :naughty:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

dropsone mnie ubiegł :grin:

wydaje mi się że grzeją wszystkie paski na szybie jakie są.. auto z włoch więc może jednak na dachu montowali ? :decayed:

w sumie może coś w tym jest bo za radiem mam 2 kable antenowe.. zakładałem kiedyś temat w związku z tym. Moę jeden jest z ori anteny a drugi z tej z dachu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że temat odbiegł od mojego pytania :)

Zastanawiam się czy pod demontażu plastiku na środkowym słupku, uchwytu i plastiku na tylnym słupku podsufitka nie wygnie się na tyle zęby była możliwość wymiany tej anteny? Jak myślicie?

Bo gdzieś coś kiedyś już czytałem ze podsufitka zachodzi pod szybę i potem są jaja żeby to złożyć jak należy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.