Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sensor oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,czy jest opcja wyłączenia vcds-em komunikat o niskim poziomie oleju?

oczywiście poziom oleju prawie max a tu min a do wymianki oliwki jeszcze jakieś dwa miesiące i bym to ogarnął przy okazji tego zabiegu.

Da radę coś z tym zrobić?

Opublikowano
Witam,czy jest opcja wyłączenia vcds-em komunikat o niskim poziomie oleju?

oczywiście poziom oleju prawie max a tu min a do wymianki oliwki jeszcze jakieś dwa miesiące i bym to ogarnął przy okazji tego zabiegu.

Da radę coś z tym zrobić?

VCDSem nie da rady ale wymiana czujnika powinna załatwić sprawę :whistling:

Opublikowano
  • Autor

tak tylko żebym nie oślepł od tego przez dwa miechy:facepalm:

no trudno jak nie da rady to się zrobi wymiankę oliwki nieco wcześniej:grin: i czujnik się wymieni :hi:

Opublikowano
Witam,czy jest opcja wyłączenia vcds-em komunikat o niskim poziomie oleju?

oczywiście poziom oleju prawie max a tu min a do wymianki oliwki jeszcze jakieś dwa miesiące i bym to ogarnął przy okazji tego zabiegu.

Da radę coś z tym zrobić?

Jasne że sie da :decayed::decayed:

Kanał dopasowania 38:

Za pomocą tej funkcji można wyłączyć lub włączyć ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju przy niskim poziomie oleju. Obecnie ostrzeżenie to występuje we wszystkich samochodach. Funkcję tą można wykonać tylko po uprzednim wprowadzeniu kodu uprawniającego do dostępu "13861".

XXXX0: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju nieaktywne

XXXX1: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju aktywne

Kanał dopasowania 39:

I Zamontowany TOG TAK / NIE (TOG = czujnik poziomu i temperatury oleju -G266-)

Za pomocą tego kanału określa się, czy czujnik poziomu i temperatury oleju jest zamontowany w zestawie wskaźników lub w innym sterowniku (np. sterowniku silnika). W zależności od tego następnie dezaktywowana zostaje diagnoza czujnika. Aktualnie czujnik montuje się we wszystkich samochodach. Kanał ten można zmienić tylko po uprzednim wprowadzeniu funkcji zezwolenia na dostęp "13861".

XXXX0: brak analizy czujnika temperatury i poziomu oleju z zestawu wskaźników

XXXX1: analiza czujnika temperatury i poziomu oleju z zestawu wskaźników

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Z tym że to jest adaptacja od rocznika 2001 wiec u Ciebie nie wiem czy na 100% zadziała

Opublikowano
  • Autor

podziękował jutro sprawdzę.

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:31 ----------

miałeś rację Grzegorz,no niestety nie da rady w tym aucie.

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 00:23 ----------

podziękował jutro sprawdzę.

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:31 ----------

miałeś rację Grzegorz,no niestety nie da rady w tym aucie.

pany sensor kupować nowy ori, używkę ori czy zamiennik z roczną gw.

Opublikowano

A wiecie w której grupie sprawdza się poziom oleju ?

Opublikowano

Ja dokładalem licznik z fisem i też wolał błąd sensora bo go poprostu nie mam. Zrobiłem emulator i podłączyłem i już nie pokazuje tego błędu na fis. Schemat jest na forum.

Opublikowano

No tak tylko tu jest problem w B6 a tam sensor oleju jest w standardzie. Wiec wypadaloby go wyminic jak jest uszkodzony.

Opublikowano

Faktycznie nie dopatrzylem że to b6 :faceplam:

Opublikowano
A wiecie w której grupie sprawdza się poziom oleju ?

W grupie 007 masz obecny poziom oleju w mm . Oczywiscie w instruments -17

Tapnięte z Note 2

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie koledzy. Proszę również o podpowiedź co robić. Czy wymieniać czujnik czy jeszcze da się coś przeanalizować/zdiagnozować, żeby potwierdzić w jakiś czy inny sposób uszkodzenie tego czujnika. Poniżej link do naszych zmartwień:

http://a4-klub.pl/2-0-219/kontrolka-oleju-268468/

Dotychczas zwiększyłem doświadczenie o grupę 06 i 07 w 08 measer blocks oczywiscie w 17 instrumets, czytałem gdzieś że można sprawdzić w grupie 47 jakość oleju. Podrzućcie info, proszę o wsparcie. Dziękuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.