Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Car Audio By Rapciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy przedstawiam wam swój montaż car audio.

Radio: Sony CDX-GT929U

Okablowanie: Crunch

Wzmacniacz: Balupunkt GTA 4100

Kondensator: Audion 1F

Subwoofer: Lanzar Max 12

Głośniki Przód: Power Bass (zestaw) 13-tki

Roboty trochę było a szczególnie z wytłumianiem drzwi. Wcześniej bez wytłumienia głośniki grały kiepsko, ale po wytłumieniu efekt jest rewelacyjny. Jest Bass,czysta muzyka. Wytłumiałem taśmą dekarską TYTAN 15x10 (koszt jednej rolki 34zł z leroy merlin) Jedna rolka starczy na jedne drzwi i nawet trochę zostanie:) Głośniki zamontowałem na wyrezanych panelach z płyty (deski) potem przykręciłem dystans 13 (kupiony z allegro 2 szt. 6zl) no i głośnik. Myślałem że będzie problem założeniem boczka ale okazało się że wchodzi bez problemu tylko trzeba wyłamać jeden uchwyt trzymający koło głośnika na samym dole, plus dodatkowo wyłamać uchwyty trzymające wczesniejsze głosniki w tapicerce. Jeśli to zrobimy to nie będzie żadnego problemu założeniem panela drzwiowego.

ps. narazie skrzynia zostaję ale plany są takie że sub idzie w zabudowe.

Kilka fotek z montażu:

20130420_085402.jpg

20130420_103228.jpg

20130420_103233.jpg

20130420_105141.jpg

20130420_105145.jpg

20130420_105151.jpg

20130420_110846.jpg

20130420_124532.jpg

20130420_124538.jpg

20130420_131050.jpg

20130420_133633.jpg

20130420_180939.jpg

20130420_181011.jpg

Opublikowano

dobre podejście do tematu, ale dlaczego nie wrzuciłeś 16 ?

Opublikowano
  • Autor
dobre podejście do tematu, ale dlaczego nie wrzuciłeś 16 ?

chcialem ale troche wiecej zabawy może kiedys zawitaja,ale wtedy przerobie całe boczki:P

Opublikowano

Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

Opublikowano
  • Autor
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

a miesci sie bez problemu? bo 13 jest na styk zeby nie ocieral glosnik o szybe.

Opublikowano
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

a miesci sie bez problemu? bo 13 jest na styk zeby nie ocieral glosnik o szybe.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

Opublikowano
  • Autor
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

a miesci sie bez problemu? bo 13 jest na styk zeby nie ocieral glosnik o szybe.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

a 13 tez bardzo dobrze graja i jest doskonały efekt. miałem 16 w innym aucie i tak samo wygłuszałem drzwi i jak dla mnie efekt jest taki sam...

Opublikowano
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

a miesci sie bez problemu? bo 13 jest na styk zeby nie ocieral glosnik o szybe.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

a 13 tez bardzo dobrze graja i jest doskonały efekt. miałem 16 w innym aucie i tak samo wygłuszałem drzwi i jak dla mnie efekt jest taki sam...

tzn ze nie masz o tym pojecia :banan:

jezeli nie widzisz roznicy miedzy 13 a 16 to powiedz mi jaka jest roznica miedzy zalozonym kondensatorem a ta sama instalacja bez? Oczywiscie w Twojej konfiguracji

Opublikowano
  • Autor
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...

a miesci sie bez problemu? bo 13 jest na styk zeby nie ocieral glosnik o szybe.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

a 13 tez bardzo dobrze graja i jest doskonały efekt. miałem 16 w innym aucie i tak samo wygłuszałem drzwi i jak dla mnie efekt jest taki sam...

tzn ze nie masz o tym pojecia :banan:

jezeli nie widzisz roznicy miedzy 13 a 16 to powiedz mi jaka jest roznica miedzy zalozonym kondensatorem a ta sama instalacja bez? Oczywiscie w Twojej konfiguracji

pojecie mam... chcialem 13 wiec sobie takie zamontowalem jakbym chcial 16 to bym sobie zalozyl... (16 mialem hertzy moze dlatego nie bylo roznicy odsluchowej) przy tym samym modelu zgodze sie w 100% ze efekt bedzie lepszy. napisalem o swoim porownaniu jaki mialem...

Opublikowano

Dobra robota :D Ale ja jednak bym połasił sie na 16 bo jest duzo wieksza różnica, wiem że to ciężki temat bo sam montowalem w swojej bylem b5 ale efekt był zadowalający :decayed: wiec ja na Twoim miejscu bym się jeszcze zastanowilm jak coś pomóc moge :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dobra robota :D Ale ja jednak bym połasił sie na 16 bo jest duzo wieksza różnica, wiem że to ciężki temat bo sam montowalem w swojej bylem b5 ale efekt był zadowalający :decayed: wiec ja na Twoim miejscu bym się jeszcze zastanowilm jak coś pomóc moge :wink:

zobacze moze pozniej cos wymodze sle narazie czeka mnie zakup felg i szukam gwintu wiec narazie sie wstrzymam z 16-kami.

Opublikowano

Dziłaj działaj bo na prawde warto, tylko troche nerwów traci sie przy wykonaniu dystansów pod furtki b5 ale jest temat na forum gdzie ładnie to ktoś opisał wiec spokojnie można dać rade :) jak coś ja mam swoj stary system z b5 165mm woofer + wysokotonóweczki i zwrotnice, za grosze moge oddac :)

Opublikowano
  • Autor
Dziłaj działaj bo na prawde warto, tylko troche nerwów traci sie przy wykonaniu dystansów pod furtki b5 ale jest temat na forum gdzie ładnie to ktoś opisał wiec spokojnie można dać rade :) jak coś ja mam swoj stary system z b5 165mm woofer + wysokotonóweczki i zwrotnice, za grosze moge oddac :)

jak bede montował to na pewno zobacze temat. jak narazie inne mody

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 12:56 ----------

mała przymiarka pod zabudowe...

c.d.n.

20130501_160756.jpg

20130501_160801.jpg

20130501_160806.jpg

20130501_172420.jpg

20130501_172425.jpg

20130501_172432.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Coś z tego wyszło? Zdaj relacje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.