Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeba ustawiać zbieżność ponownie????


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Koledzy miesiac temu ustawiałem zbieżność na kołach 15'' i seryjnym zawieszeniu. Kupiłem 17'' i na dniach będe zmieniał zawieszenie na weitec -30mm. Musze jechać jeszcze raz ustawiać zbieżnosc czy juz nie trzeba????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy miesiac temu ustawiałem zbieżność na kołach 15'' i seryjnym zawieszeniu. Kupiłem 17'' i na dniach będe zmieniał zawieszenie na weitec -30mm. Musze jechać jeszcze raz ustawiać zbieżnosc czy juz nie trzeba????

Ja nie robiłem, opon nie ścinało. Jak chcesz mieć pewność to możesz się przejechać niech sprawdzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zabiegu nie jest duzy, a jak zmieniasz zawieche to zawsze sie tam cos przesunie.

Oszczedzisz na tym: paliwo, opony, i przedewszystkim swoje nerwy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem świeżo po wymianie zawiechy na -30 i byłem na zbieżności i człowiek co pół miasta do niego jeździ stwierdził że jest minialna regulacja i coś tam pokręcił,nawet w książce swojej pokazywał mi ze jest różnica w ustawieniach pomiędzy seria a niższym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej pojechac i sprawdzic.. a wymienialeś gorne wahacze? czy miales dobre?masz moze foto jak siadł ci samochod na tym zawieszeniu -30mm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to jutro fotkę strzele przy kole 17,ale żałuje że założyłem na amory talerze od 1ba na 1be niżej jeszcze z cent by siadła

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

wahacze zmieniałem jakiś miesiąć temu,ale na nowo je ustawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja dzis wlasnie skonczyłem zmieniac to zawieszenie:D i troche za sztywny jest jak dla mnie i za nisko mi siadł;p ledwo dwa palce sie zmieszcza miedzy opona a plotnikiem na alusach 17 ... a odleglosc płyty silnika od ziemi jest 10cm;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...