Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja wysokości świateł


Kogut1969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Błąd dotyczy wysokości regulacji świateł, niestety nie zapisałem kodu błędu ale w tekście było napisane "zwarcie na plusie". Na wyświetlaczu pokazała się żółta lampka sygnalizacyjna (oznaczenie świateł mijania ze strzałkami skierowanymi w dół i górę) Niestety błędu nie da się usunąć. Czy ktoś miał podobny problem i czy można go usunąć "domowym sposobem"?. Dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez numeru błedu ani rusz :wink: możemy tylko gdybać co padło (czujnik samopoziomu, silniczek, regulacja swiateł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż napisze jak będę coś więcej wiedział. Pozdrawiam

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 18:20 ----------

kod błędu 00496, wychodzi na to, że to czujnik regulacji poziomu świateł. Ciekawy jestem ceny:eusathink:. Dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja miałem coś takiego w mojej B8 cena czujnika w ASO to 390 zł plus wymiana na allegro 150 zł plus 20 minut w garażu. Musisz szukać czujnika z literką P na końcu to jest najnowsza "wersja" tego czujnika jeżeli masz normalne zawieszenie. Do regulowanych są z literką H albo K najnowsze. Kupuj cały z uchwytem bo nie da się go odkręcić od blaszki mocującej. Powodzenia w naprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0941285P do zawieszenie bez regulacji wysokości zawieszenia. do samochodów z zawieszeniem pneumatycznym 8K0941285N. Ja kupiłem na allegro i działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...