Skocz do zawartości
IGNOROWANY

z jednej strony siedzi niżej


Udała30

Rekomendowane odpowiedzi

zawiecha 1BE. Wymieniłem sprężyny tylne, ta sama klasa wagowa co była wcześniej. Z prawej strony siedział 1cm niżej , dalej pozostała ta różnica :kwasny: gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumy pod czy nad spreżynami w porządku? Może to ich wina bo jedna jest bardziej "wygnieciona" i siada sprężyna niżej i odrazu całe auto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pod sprężynami nie były w ogóle zniszczone a nad sprężynami żadnej gumy nie widziałem, może została i nie wyszła ze sprężyna choć nie wiem czy jest taka możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad sprężyną musi być guma i nie wiem jak jej nie za uwarzyłeś,z reszto co tu pisać sprężyna by wypadła :grin:

sprawdz górne gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wygląda ok, gumy pod jak i nad sprężyną nie wyglądają na zniszczone a auto gołym okiem widać stoi z jednej strony niżej :kwasny: dziwna sprawa bo tam przecież raczej nic więcej nie ma co może odpowiadać za taki stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto stoi równo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centymetr to nie dużo, może masz pełny bak :) ?

raczej odwrotnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto stoi równo ?

stoi na równym podłożu i wtedy dokonuje pomiaru

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Sprężyny kupiłeś z jednego auta?

tak, udało mi się wyrwać oryginał 1BE w tej samej klasie wagowej

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

teraz trochę liczb żeby wszystko było jasne :wink: pomiar lewej tylnej strony - od podłoża do górnej krawędzi felgi 510mm , od podłoża do rantu błotnika 655mm, pomiar prawej tylnej strony - od podłoża do górnej krawędzi felgi 510mm , od podłoża do rantu błotnika 645mm .

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 23:09 ----------

nikt nie pomoże? :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko jak kupiłeś auto to ta wada już była?

bo może po jakimś dzwonie jest,takie coś mi się nasuwa na myśl skoro wsio niby ok.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie nawet tego nie zauważyłem no ale gdzie ten centymetr się podział? gdzie go szukać? :decayed: sprężyny ok, amory ok. Coś może być krzywe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...